Neimars pārbaudes spēlē gūst savainojumu
Neimars spēlē pret Nigēriju.
2019. gada 14. oktobris, 13:35

Brazīliešu futbola zvaigzne Neimars svētdien pārbaudes spēlē pret Nigērijas izlasi guva kājas savainojumu, laukumu pametot jau pirmajā puslaikā.

Brazīlija spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) pret Nigērijas izlasi.

Neimars spēli pameta jau 12.minūtē, viņa vietā laukumā dodoties Filipem Koutinju. Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolists Neimars, visticamāk, iedzīvojies kreisās kājas ikra muskuļa savainojumā.

Nigērijas izlasi vadībā 35.minūtē izvirzīja Džo Aribo, taču Kasemiru otrā puslaika trešajā minūtē brazīliešiem rezultātu izlīdzināja.

Neimara pārspīlētā vārtīšanās Pasaules kausa turnīra laikā

Lai arī Neimars tiek uzskatīts par vienu no labākajiem futbolistiem pasaulē, brazīlietis ar sāpēs saviebtu seju regulāri laukumā krīt pat ...

gallery icon
52

Aizvadītajā nedēļā titulētā Brazīlijas izlase nespēja gūt panākumu pret Senegālas izlasi, spēlējot neizšķirti 1:1. "Copa America" turnīra uzvarētāji brazīlieši nākamgad uzsāks dalību 2022. gada Pasaules kausa futbolā kvalifikācijas turnīrā.

Neimars jau iepriekš cīnījās ar kājas savainojumiem, kas viņam maksāja dalību "Copa America" finālspēlē. Uzbrucējs izlasē nospēlējis jau 101 maču, tomēr PSG rindās viņš šosezon laukumā devies vien piecas reizes.

Tikmēr Argentīnas futbola izlase svētdien, neraugoties uz Lionela Mesi nespēlēšanu, pārbaudes mačā guva sešus vārtus pret Ekvadoras valstsvienību.

Argentīna Spānijas pilsētā Elčē notiekošajā mačā ar rezultātu 6:1 (3:0) uzvarēja Ekvadoru.