Balcers lieliski pielabo metienu un gūst savus otros vārtus NHL
Balcers priecājas par vairākumā gūtajiem vārtiem.
2019. gada 17. februāris, 09:34

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva savus otros vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL), palīdzēdams Otavas "Senators" komandai izcīnīt uzvaru.

"Senators" viesos ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja vienu no Rietumu konferences vadošajām komandām Vinipegas "Jets".

Balcers izcēlās otrā perioda 14.minūtē, kad vairākumā pielika nūju komandas biedra Raiena Dzingela no zilās līnijas mestajai ripai, panākdams 2:2. Dzingels vēlāk kļuva par mača galveno varoni, atnesdams komandai uzvaru pagarinājumā.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Savā NHL debijas sezonā Balcers laukumā bijis 15 spēlēs, kurās guvis divus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +2.

"Senators" ar 49 punktiem 58 spēlēs ir vājākā komanda starp 16 komandām Austrumu konferencē un visā līgā, kamēr "Jets" ar 76 punktiem 59 dueļos ir trešā Rietumos.

Otavas komanda nākamo spēli aizvadīs pirmdien, kad viesosies pie Čikāgas "Blackhawks".