Bukartam rezultatīva piespēle DEL mačā
Hokejists Rihards Bukarts.
2019. gada 18. janvāris, 23:32

Latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā.

Bukarta pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" komanda savā laukumā gan ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Ķelnes "Haie" komandai.

Latvietis veica rezultatīvu piespēli mājinieku otro vārtu guvumā, kad 49.minūtē Mirko Sahers uzstādīja šīs cīņas galarezultātu.

Bukarts šajā spēlē laukumā pavadītajās 14 minūtēs un 28 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficienti +1. Šosezon viņš 30 mačā guvis piecus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā zaudējumu piedzīvojusi pieredzējušā aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas "Panther", kas izbraukumā ar 1:4 (0:3, 1:0, 0:1) atzina Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas finālistes Minhenes "Red Bull" pārākumu.

Reķis šai spēlei nebija pieteikts.

Ar 90 punktiem 40 spēlēs DEL turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas "Adler", bet sesto vietu ar 66 punktiem ieņem Augsburgas "Panther", kamēr pēdējā 14 komandu konkurencē ir 36 punktus guvusī Šveningeres "Wild Wings".