Tavaress gūst savus 300.vārtus; Tortorella izcīna 600.uzvaru NHL karjerā
Tavaress uzvarā pār "Devils" izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.
2019. gada 11. janvāris, 12:29

Pie sava 300.vārtu guvuma Nacionālajā hokeja līgā ceturtdien tika Toronto "Maple Leafs" komandas uzbrucējs Džons Tavaress.

Tikmēr "Maple Leafs" ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 4:2 (3:0, 0:2, 1:0) uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" hokejistus.

Tavaress šajā mačā kopumā izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet 300 vārtu robežu viņš sasniedza spēles astotajā minūtē, kad izvirzīja Toronto komandu vadībā ar 2:0. Pēc tam pirmā perioda izskaņā uzbrucējs panāca arī 3:0.

"Tas vienmēr ir patīkami, kad kādu sasniegumu paveic komandas uzvarā, it sevišķi pēc tam, kad pirmdien ar 0:4 zaudējām Nešvilas "Predators"," pēc uzvaras ceturtdienas spēlē teica Tavaress. "Vēlos pateikties daudziem hokejistiem, ar kuriem kopā savas karjeras laikā esmu spēlējis, jo viņiem bijusi liela loma manos sasniegumos."

Vēl "Maple Leafs" sastāvā ar vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Mičels Mārners.

Savukārt NHL līdere Tampabejas "Lightning" ceturtdien savā laukumā ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) uzvarēja Karolīnas "Hurricanes", visus trīs vārtus gūstot noslēdzošajā trešdaļā.

Līdz ar to "Hurricanes" vienībai pārtrūkusi piecu uzvaru sērija. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Breidens Points. Savukārt viesu rindās arī pie sava 300.vārtu guvuma NHL tika Džastins Viljamss.

Citviet pie savas 600.uzvaras NHL karjerā tika treneris Džons Tortorella, kura vadītā Kolumbusas "Blue Jackets" savu skatītāju priekšā ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:0, 2:3, 1:0) pagarinājumā pieveica Nešvilas "Predators".

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja krievs Artēmijs Panarins, kurš ar precīzu metienu izcēlās pagarinājuma otrajā minūtē.

Tikmēr "Blue Jackets" vārtos šajā mačā stājās soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 32 metienus. Krievu vārtsargs Sergejs Bobrovskis šai spēlei netika pieteikts, jo pārkāpis kluba iekšējos noteikumus, kas vēl vairāk saasinājis runas par viņa aizmainīšanu.

"Blue Jackets" sastāvā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Būns Dženers. Tikmēr "Predators" rindās savā 600.spēlē somu vārtsargs Peka Rinne tika galā ar 29 metieniem, turklāt viņa pārstāvētā komanda pie punktiem tikusi jau septiņās spēlēs pēc kārtas.

Savukārt Ņujorkas komandu pilsētas derbijā "Islanders" viesos ar 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) uzvarēja "Rangers". Zīmīgi, ka uzvaru "Islanders" komandai nodrošināja Džošs Beilijs, kurš tādējādi realizēja vienīgo viesu metienu trešajā periodā.

Uzvarētājiem Metjū Barzals atzīmējās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Vēl vienā ceturtdienas mačā pašreizējā Stenlija kausa īpašniece Vašingtonas "Capitals" jau 14.reizi pēc kārtas uzvarēja Bostonas "Bruins" komandu, šoreiz gūstot virsroku izbraukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1).

Teicams "Capitals" bārtos bija Breidens Holtbijs, kurš atvairīja 39 metienus, kamēr divus vārtus guva krievu uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins. Tikmēr "Bruins" vienībai pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Savukārt septiņu uzvaru sērija pārtrūkusi pagājušās sezonas Stenlija kausa finālistei Vegasas "Golden Knights", kas savā laukumā ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) atzina Sanhosē "Sharks" pārākumu, tai gūstot piekto panākumu pēc kārtas.

"Sharks" vienībā rezultatīvo spēļu sērija pārtrūka zviedru aizsargam Ērikam Kārlsonam, kurš pie punktiem bija ticis iepriekšējos 14 mačos.

Citviet astoņu zaudējumu sēriju pārtrauca Filadelfijas "Flyers", kas savā laukumā ar 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) uzvarēja Dalasas "Stars" vienību.

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien veica rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Otavas "Senators" izbraukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) uzvarēja Losandželosas "Kings".

Austrumu konferences un visas līgas vadībā ar 70 punktiem 44 mačos atrodas Tampabejas "Lightning", kam ar 58 punktiem seko Toronto "Maple Leafs". Savukārt astotā ar 52 punktiem 43 cīņās ir latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres".

Savukārt 14.vietā starp 16 vienībām ar 39 punktiem 45 mačos ir Otavas "Senators".

Tikmēr Rietumu konferences līderpozīcijā ar 60 punktiem 45 cīņās ir Kalgari "Flames", bet 59 punktus 46 spēlēs guvusi Sanhosē "Sharks".