2018. gada 23. decembris, 19:13

Šī gada Latvijas labākais basketbolists Jānis Strēlnieks svētdien guva savainojumu Grieķijas čempionāta mačā.

Strēlnieka un vēl viena latvieša Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas "Olympiakos" svētdien otrajā puslaikā salauza pretiniekus un savā laukumā ar rezultātu 92:69 (16:21, 26:27, 32:10, 18:11) apspēlēja "Peristeri" vienību.

Strēlnieks traumu guva jau spēles pirmajā minūtē - latvietis veica caurgājienu, bet burzmā viņam pa galvu trāpīja pretinieku komandas basketbolista Henriko Širko elkonis. Latvijas basketbolists maču vairs nevarēja turpināt, bet "Olympiakos" ziņo, ka saspēles vadītājam tika uzliktas piecas šuves.

Ir apšaubāma Strēlnieka dalība 27.decembrī gaidāmajā ULEB Eirolīgas mačā pret Žaņa Peinera pārstāvēto Turcijas klubu Stambulas "Dariššafaka Tekfen".

Tikmēr Timma šajā mačā laukumā pavadīja sešas minūtes, laukumā tiekot vien brīdī, kad spēles liktenis jau bija izšķirts. Viņš guva četrus punktus, jo realizēja abus divpunktniekus, kamēr abi trejači lidoja grozam secen. Vēl latvietim viena atlēkusī bumba un viena pārtverta bumba.

"Olympiakos" rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija francūzis Aksels Tupāns.

Turnīra kopvērtējuma vadībā ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs atrodas Atēnu "Panathinaikos Opap", kam ar deviņiem panākumiem desmit mačos seko Pirejas "Olympiakos". Savukārt Rolanda Freimaņa pārstāvētā Lemnosas "Ifaistos" ar piecām uzvarām desmit spēlēs atrodas septītajā vietā.