GIrgensonam un "Sabres" sāpīgs zaudējums papildlaikā
Zemgus Girgensons šosezon 12 spēlēs iekrājis trīs rezultativitātes punktus par piespēlēm.
2018. gada 31. oktobris, 09:43

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā otrdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība.

"Sabres" savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kalgari "Flames".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 67% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rezultātu šajā mačā atklāja Bufalo komandas līderis Džeks Aikels, ar precīzu metienu izceļoties 17.minūtē, turklāt rezultāts palika nemainīgs līdz pat pamatlaika beigām, kad 56 sekundes līdz finālsignālam neizšķirtu panāca Metjū Tkačuks.

Savukārt pagarinājuma trešajā minūtē uzvaru "Flames" hokejistiem nodrošināja Džonijs Gudro.

"Sabres" šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Girgensons šosezon 12 mačos veicis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis neitrālu lietderības koeficientu.

"Sabres" ar 14 punktiem 12 spēlēs Austrumu konferencē atrodas sestajā vietā, kamēr "Flames" ar 15 punktiem 12 cīņās Rietumu konferencē ir septītā. Nākamo maču Bufalo vienība aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Otavas "Senators".

"Sabres" iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.