NHL klubs "Oilers" pārbaudes spēlē Ķelnē pagarinājumā uzvar vietējo "Haie"
Uzvaras vārtus Kanādas vienības labā guva Raiens Stroms, kurš izcēlās papildlaika trešajā minūtē.
2018. gada 3. oktobris, 23:36

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Edmontonas "Oilers" hokejisti trešdien Vācijas pilsētā Ķelnē pārbaudes spēlē papildlaikā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) uzvarēja vietējo "Haie" komandu.

"Oilers" spēles laikā trīs reizes bija vadībā, taču "Haie" allaž panāca izlīdzinājumu, 3:3 izraujot 53.minūtē, izceļoties amerikāņu leģionāram Benam Hanovskim.

Edmontonas kluba rindās ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās līgas superzvaigzne un iepriekšējās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Konors Makdeivids, bet cits "Oilers" līderis Leons Draizaitls, kurš spēlēja savā dzimtajā Ķelnes pilsētā, reizi asistēja partnerim.

Jau ziņots, ka pirmdien cita NHL komanda Ņūdžersijas "Devils" arī tikai papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Šveices vienību "Bern".

"Oilers" un "Devils" uz Eiropu devās, lai sestdien Zviedrijas pilsētā Gēteborgā aizvadītu savstarpēju spēli NHL regulārajā čempionātā.

NHL 102.sezona sāksies trešdien, bet regulārais čempionāts noslēgsies 6.aprīlī.