Girgensons un "Sabres" piedzīvo kārtējo zaudējumu
Zemgus Girgensons (#28) cīņā par ripu ar Trevoru Lūisu.
2018. gada 17. februāris, 23:06

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda sestdien cieta kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros, ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:3, 2:0) savā laukumā atzīstot Losandželosas "Kings" pārākumu.

"Sabres" ielaida pirmos četrus vārtus, pa divām reizēm uzvarētāju rindās izceļoties slovēnim Anžem Kopitaram un Maiklam Amadio. Zīmīgi, ka 21 gadu vecais Amadio līdz šim mačam savā NHL karjerā bija iemetis tikai divus vārtus, bet tagad šo skaitu dubultojis.

Trešajā trešdaļā jau pirmajā minūtē "Sabres" deficītu samazināja Marko Skandella, bet spēles beigu daļā izcēlās arī aizsargs Rasmuss Ristolainens, tomēr izglābties Austrumu konferences vājākā vienība nespēja.

Kaut "Sabres" joprojām vairāk zaudē nekā uzvar, šī bija vien otrā reize pēdējās septiņās spēlēs, kad tā netika pie punktiem.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienus, uzvarēja divos no trijiem iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 53 spēlēs guvis sešus vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficenta -6.

"Sabres" ar 45 punktiem 59 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu, konferencē, visas līgas kopvērtējumā par sešiem punktiem apsteidzot tikai Arizonas "Coyotes".

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs pirmdien, kad uzņems Vašingtonas "Capitals".