Merzļikinam un Punnenovam teicami mači un uzvaras
Elvis Merzļikins "Lugano" vārtos atvairīja 38 no 39 pretinieku raidījumiem un svinēja pelnītu uzvaru.
2017. gada 26. novembris, 00:03

Latvijas hokeja izlases vārtsargi Elvis Merzļikins un Ivars Punnenovs sestdien ielaida pa vienai ripai Šveices augstākās līgas (NLA) spēlēs.

Merzļikins atvairīja 38 no 39 pretinieku raidījumiem, palīdzot "Lugano" komandai viesos ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) droši uzveikt "Ambri-Piotta" vienību.

Latviešu vārtsargs revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi, kad viņš tika nomainīts pēc pirmās trešdaļas pēc tam, kad bija tvēris 16 no 18 metieniem. Sestdien "Lugano" hokejisti pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Tikmēr Punnenovs tika galā ar 40 no 41 pretinieku raidījuma, tomēr viņa pārstāvētā Langnau "Tigers" vienība savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja "Biel-Bienne" spēlētājiem. Punnenovs vienīgo reizi kapitulēja, kad "Tigers" vienībai bija lielais mazākums, bet "bullīšos" viesi triumfēja ar 2:1.

Savukārt uzbrucējs Rolands Ķēniņš sestdien palīdzēja Cīrihes "Lions" komandai viesu laukumā ar 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) droši pieveikt Klotenes "Flyers". Ķēniņš laukumā bija 17 minūtes un vienu sekundi, veicot divus metienus pa vārtiem, uzvarot trijos no pieciem iemetieniem un dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šveices čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu līderpozīciju ar 58 punktiem 24 spēlēs ieņem "Bern" komanda, kam ar 44 punktiem seko "Lugano", "Lions" un "Fribourg-Gotteron", kas aizvadījušas attiecīgi 23, 24 un 25 cīņas.

Tikmēr "Tigers" ar 28 punktiem 25 spēlēs atrodama desmitajā pozīcijā 12 komandu vidū.