"Lightning" ar Gudļevski rezervē piekāpjas "Penguins"; sērijā būs nepieciešama septītā spēle
Pēc diviem periodiem "Lightning" bija iedzinējos ar 0:3, taču trešās trešdaļas ievadā divus vārtus mājinieku komandas labā guva Braiens Boils, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.
2016. gada 25. maijs, 11:42

Tampabejas "Lightning" komanda ar latviešu vārtsargu Kristeru Gudļevski rezervē otrdien piekāpās Pitsburgas "Penguins" vienībai, kas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā panākusi izšķirošo - septīto - spēli.

"Lightning" zaudējumu piedzīvoja savā laukumā ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:2, 2:2), līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3.

Par mača pirmo zvaigzni jeb labāko spēlētāju atzina "Penguins" kapteini Sidniju Krosbiju, kurš izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Savukārt Pitsburgas vienības vārtsargs Mets Marejs, kuram šī ir NHL debijas sezona, atvairīja 28 pretinieku metienus.

"Lightning" vārtus šajā mačā sargāja krievs Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 29 metienus, savukārt Gudļevskis bija rezervē. Tikmēr Tampabejas vienības pamatvārtsargs Bens Bišops joprojām dziedē savainojumu.

"Penguins" komanda tomēr noturēja vadības grožus, turklāt mača beigu daļā pa reizei ar precīzu metienu Pitsburgas vienības rindās izcēlās Braiens Rasts un Niks Bonīno.

Sērijas septītā spēle notiks ceturtdien Pitsburgā.

"Lightning" lūko sasniegt Stenlija kausa izcīņas finālu otro gadu pēc kārtas. Iepriekšējo reizi līgā šāds panākums izdevās "Penguins" un Detroitas "Red Wings" komandām, kuras par kausu cīnījās 2008. un 2009.gadā.

Jau ziņots, ka Rietumu konferences finālsērijā Sanhosē "Sharks" ir 3-2 vadībā pret Sentluisas "Blues".

LETA / Foto: AP/LETA