“Red Wings” parāda spēku
2009. gada 25. maijs, 10:09

NHL Rietumu fināla trešajā spēlē savu spēku pierādīja Detroitas “Red Wings” hokejisti, kuri viesos sagrāva Čikāgas “Blackhawks” ar 6:1, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:1.

Mača devītajā minūtē, spēlējot mazākumā, pagājušās sezonas Rīgas “Dinamo” līdera Marsela Hosas vecākais brālis Marians guva vārtus, bet pašās perioda beigās Jozefs Franzens pārsvaru dubultoja. Jau pašā otrā perioda sākumā somu centra uzbrucējs Valteri Filpula vairākumā panāca 3:0. Līdz “Blackhawks” atbildei nebija ilgi jāgaida, Džonatans Touvss vairākumā vienus vārtus atguva, taču tas bija viss, uz ko čikāgieši bija spējīgi. Turpinājumā savus otros vārtus spēlē guva Marians Hosa, pēc tam divus vārtus guva arī Henriks Zeterbergs, panākot jau graujošo 6:1.

Sērijā līdz četrām uzvarām “motoru pilsētas” pārstāvji ir vadībā ar 3:1, bet piektā un, iespējams, pēdējā spēle notiks naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika Detroitā. Mājinieki noteikti vēlēsies pabeigt sēriju un sāk gatavoties finālam.