Sabīne Niedola iekļauta Eiropas čempionāta simboliskajā izlasē
2009. gada 13. jūlijs, 09:07

Latvijas izlases līderi Sabīni Niedolu Eiropas U-18 basketbola čempionāta noslēgumā iekļāva turnīra simboliskajā pieciniekā, informēja rīkotāji.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju (MVP) atzina Zviedrijas izlases aizsardzi Kleopatru Forsmani-Gogu, kura palīdzēja savai komandai izcīnīt bronzas medaļas. Vidēji spēlē Forsmane-Goga guva 18 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Līdztekus Forsmanei-Gogai un Niedolai Zvaigžņu komandā iekļāva arī Ukrainas izlases spēlētāju Oļesju Malašenko, francūzieti Alisoni Verneri un Leonoru Rodrigesu no Spānijas izlases. Balvu par godīgu spēli saņēma lietuvietes, kas turnīrā izdarīja vismazāk pārkāpumu.

Niedola kontinenta U-18 čempionātu Zviedrijā rezultativitātes rādītājos noslēdza 2. vietā ar vidēji 20,8 punktiem un 10,8 izcīnītām atlēkušām bumbām spēlē. Rezultatīvākā ar 21,9 punktiem bija ukrainiete Olga Mazņičenko.

U-18 EČ zelta medaļas izcīnīja Spānija, kas svētdien finālā ar 64:54 pārspēja Francijas basketbolistes.