Spānijas basketbolistiem vēl viens zaudējums
Gan Spānijas izlasei, gan tās līderim Pau Gazolam pagaidām šis čempionāts nav īpaši sekmīgs.
2009. gada 12. septembris, 21:03

Eiropas čempionāta F grupā Turcija spēles izskaņā ar 63:60 pārspēja Spānijas izlasi, kurai tā bija jau otrā neveiksme turnīrā, bet Turcija turpina spēlēt bez zaudējumiem.

Visa spēle aizritēja līdzīgā saistošā cīņā, kur nevienai no komandām neizdevās iegūt lielāku nekā sešu punktu pārsvaru. Izšķirošie notikumi risinājās pašā mača galotnē.

Divas minūtes līdz spēles beigām plus trīs ieguva Turcija - 59:56, pēc kā Spānijas izlases galvenajam trenerim nācās pieprasīt minūtes pārtraukumu. 12 sekundes līdz spēles beigām rezultāts bija 61:60 par labu Turcijai un Spānijai bija uzbrukums, kur tie varēja izraut uzvaru, taču vienu no metieniem bloķēja Iljasovs, bet otrs metiens tika raidīts garām, pēc kā Turcijai bija vēl iespējas mest divus soda metienus un spēli Turcija uzvarēja ar 63:60, tādējādi izcīnot kārtējo uzvaru, bet spāņi piedzīvoja jau otro zaudējumu.