Slovēnija un Grieķija iekļūst pusfinālā
Jaka Lakovičs šodien nospēlēja visas 40 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus.
2009. gada 18. septembris, 23:55

Grieķijas un Slovēnijas basketbolisti pēc piektdien Katovicē (Polija) gūtajām uzvarām iekļuva Eiropas čempionāta (EČ) pusfinālos, liecina rīkotāju infomācija.

Grieķijas izlase ar 76:74 ceturtdaļfināla pagarinājumā uzvarēja turkus, savukārt Slovēnijas valstsvienība ar 67:65 pieveica horvātus. Slovēņiem 27 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Erazemam Lorbekam, bet horvātiem 21 punkts un piecas rezultatīvas piespēles Roko-Leni Ukičam, savukārt otrā spēlē grieķiem ar 23 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Vasilis Spanulis, bet turkiem 13 punkti un piecas atlēkušās bumbas Hidajetam Turkoglu.

Sestdien grieķu pretinieki cīņā par vietu finālā būs pasaules čempioni spāņi. Otrā pusfinālā Serbijas izlase spēlēs ar slovēņiem. Ceturtdaļfinālu zaudētāji turpinās cīņu par 5.-8. vietu.

Eiropas čempionāts Polijā noslēgsies ar finālspēlēm svētdien.