Rīgas „Dinamo” papildlaikā piekāpjas Minskas „Dinamo”
2009. gada 1. novembris, 19:33

Rīgas "Dinamo" svētdien Minskā ar 1:2 pagarinājumā zaudēja vietējam "Dinamo" pēdējā spēlē pirms garāka pārtraukuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā.

­

Vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Mārtiņš Cipulis, bet vārtos izdevušos spēli aizvadīja Edgars Masaļskis, kuru otrajā cīņā pēc kārtas atzina par labāko Rīgas "Dinamo" sastāvā.

Rezultātu izdevās atklāt laukuma saimniekiem, kad 14. minūtē vairākuma izspēli rezultatīvi noslēdza Džefs Plets. Rīgas komandai nekādi nesekmējās panākt izlīdzinājumu, līdz trešā perioda otrajā pusē tas izdevās mazākumā. Par pretinieka grūšanu apmalē piecu minūšu sodu un noraidījumu līdz spēles beigām trešdaļas vidū nopelnīja Roberts Petrovickis, taču tieši soda laikā Cipulis pretuzbrukumā precīzi vārtu priekšā noslēdza Miķeļa Rēdliha piespēli.

Pagarinājums gan izvērtās visai īss, jo jau tā otrās minūtes sākumā Masaļska vārtos ielidoja Dmitrija Meļeško mestā ripa.

Nākamā spēle rīdziniekiem būs 12. novembrī izbraukumā Kazaņā pret vietējo "Ak Bars", bet "Arēnā Rīga" komand­a būs redzama 19. novembrī pret Maskavas "Spartak".

KHL spēle:

Minskas "Dinamo" - Rīgas "Dinamo" 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)

Vārtus guva: Džefs Plets (13:31, Dūvijs Vestkots, Jonass Andersons), Dmitrijs Meļeško (61:10) - Mārtiņš Cipulis (54:41, Miķelis Rēdlihs, sk. maz.).