„Dinamo” piekāpjas Znaroka un Vītoliņa trenētajai MVD
2009. gada 23. novembris, 21:54

Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" KHL spēlē ar 1:2 piekāpās vienai no līgas līdervienībām Balašihas MVD, kuru trenē Latvijas izlases treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Rīgas "Dinamo" ar 1:2 zaudēja Latvijas valstsvienības galvenā trenera Oļega Znaroka vadītajai Balašihas HK MVD Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem "Arēnā Rīga" guva Mārtiņš Cipulis, otrās trešdaļas vidū samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Par labāko spēlētāju mājinieku sastāvā atzina vārtsargu Edgaru Masaļski.

Laukuma saimniekiem iespējas atklāt rezultātu bija gan Marcelam Hosam, gan Laurim Dārziņam, tomēr pirmie pie vārtu guvuma tika viesi, kad 17. minūtē "Dinamo" aizsardzība sapinās HK MVD ātrajā izspēlē, ko noslēdza Deniss Kokarevs.

Astoņas minūtes pēc pārtraukuma KH MVD hokejists Deniss Mosaļevs bija veiklāks Masaļska vārtu priekšā un panāca viesiem 2:0 pārsvaru. Vienus vārtus "Dinamo" izdevās atgūt, kad Cipulis realizēja skaitlisko pārsvaru, un bija iespēja otrā perioda pēdējā minūtē panākt arī neizšķirtu, tomēr Oļegam Sorokinam pēc atgriešanās laukumā no sodīto soliņa neizdevās realizēt izgājienu vienam pret vienu ar Krievijas kluba vārtsargu Maiklu Gārnetu.

Tuvojoties pēdējās trešdaļas beigām, "Dinamo" trīsarpus minūtes spēlēja vairākumā, tomēr palika bez vārtu guvuma. Arī cīņas galotnē Masaļska aizstāšana ar sesto laukuma spēlētāju "Dinamo" neizšķirtu nedeva.

Sezonas turpinājumā Rīgas "Dinamo" hokejistus gaida četru izbraukumu spēļu sērija Sanktpēterburgā, Jaroslavļā, Maskavā pret "Spartak" un Balašihā vēlreiz pret HK MVD. Sanktpēterburgā pret vietējo SKA rīdziniekiem jāspēlē ceturtdien, 26. novembrī.

"Arēnā Rīga" laukuma saimnieku lomā Rīgas "Dinamo" atkal iejutīsies 7. decembrī pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

KHL spēle:

Rīgas "Dinamo" - Balašihas HK MVD 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Vārtus guva: Mārtiņš Cipulis (31:41, Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Sorokins, sk. vair.) - Deniss Kokarevs (16:46, Pavels Trahanovs), Deniss Mosaļevs (27:55, Aleksejs Kudašovs)

Šajā mačā iepriekšējā spēlē gūtās traumas dēļ nepiedalījās "Dinamo" uzbrucējs Roberts Petrovickis, kura vietā spēlēja Andris Džeriņš. Tāpat traumas dēļ joprojām nevar spēlēt aizsargs Rodrigo Laviņš.

Šosezon abām komandām šī bija pirmā savstarpējā spēle un MVD izcīnīja pirmo panākumu abu komandu savstarpējo spēļu vēsturē.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" pēc šī mača ar 31 punktu 27 spēlēs atkrita uz desmito pozīciju ar 26 spēlēs izcīnīto 31 punktu. Savukārt klubs MVD ar 49 punktiem 25 mačos šajā pašā konferencē pakāpās uz trešo vietu.