Latvijas hokeja izlase apspēlē Dāniju
Herberts Vasiļjevs tika atzīts par labāko Latvijas izlases sastāvā.
2009. gada 16. decembris, 23:16

Latvijas hokeja izlase trešdien ''Arēnā Rīga'' ar 5:3 uzvarēja Dāniju pārbaudes spēlē, gatavojoties 2010. gada Vankūveras Ziemas olimpiskajām spēlēm.

Latvijas komandas labā vārtus guva Lauris Dārziņš, Herberts Vasiļjevs, kurš tika atzīts par labāko savā komandā, Jēkabs Rēdlihs, Ģirts Ankipāns un Mārtiņš Cipulis.

Trešajā periodā laukuma saimnieki panāca vadību 4:1, taču dāņi spēles izskaņā spēja gūt divus vārtus, samazinot rezultātu līdz minimumam. Tomēr pēdējā minūtē, kad dāņi bija noņēmuši vārtsargu, Jespers Jensens raidīja ripu tukšos savos vārtos, bet guvums tika ieskaitīts tuvumā esošajam Mārtiņam Cipulim.

Šī bija viena no divām spēlēm pašmāju publikas priekšā pirms sacensībām Vankūverā. Komandā spēlēs pret Dāniju nepiedalās tikai Ziemeļamerikas klubos spēlējošie olimpiskie kandidāti, kā arī daži Latvijā esošie, taču savainojumu dēļ neizmantoti hokejisti. Sergejs Naumovs tiek minēts kā kandidāts olimpiskajai komandai, taču viņam šobrīd nav spēļu prakses, kā dēļ tiek izmantoti citi vārtsargi.

Ceturtdien plkst. 19.30 ''Arēnā Rīga'' abas komandas aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli.

Pārbaudes spēle:

* Latvija - Dānija 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Vārtus guva: Lauris Dārziņš (Armands Bērziņš, Miķelis Rēdlihs, 6:15), Herberts Vasiļjevs (Aleksandrs Ņiživijs, Mārtiņš Cipulis, 29:02), Jēkabs Rēdlihs (Viktors Bļinovs, Sergejs Pečura, 42:18), Ģirts Ankipāns (Mārtiņš Cipulis, Aleksejs Širokovs, 52:46), Mārtiņš Cipulis (59:47, tukšos vārtos) - Lase Lasens (Aleksandrs Sundbergs, 37:02, vair.), Lase Holgārds (Jespers Jensens, 56:05), Mortens Andreasens (Aleksandrs Sundbergs, 49:08)

Vārtsargi: Edgars Masaļskis - Fredriks Andersens