Basketbolistes Putniņas veiksmīgā spēlē palīdz iekļūt Francijas čempionāta pusfinālā
2011. gada 7. aprīlis, 12:32

16 punktus Francijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē trešdien guva latviešu basketboliste Aija Putniņa, palīdzot "Arras" komandai ar rezultātu 80:60 savā laukumā pārspēt "Villeneuve d'Ascq" vienību.

Šajā mačā Putniņa spēlēja 25 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem izpildītajiem divpunktu metieniem un astoņus no desmit soda metieniem, kļūstot par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Tāpat latviete izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus un tika pie 15 efektivitātes koeficienta punktiem.

16. aprīlī paredzētajā pusfinālā "Arras" spēkosies ar Monpeljē vienību "Lattes", bet dienu pirms tam Aijas Brumermanes pārstāvētā "USO Mondeville" komanda spēkosies ar "Bourges Basket" vienību.