Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lietoto apģērbu veikalā atrasta princeses Diānas kleita 27

Stila jaunumi
2018. gada 6. decembrī 14:50 2018. gada 6. decembrī 14:50
Jauns.lv
Lietoto preču veikali daudzām sievietēm ir īsta zelta bedre - dažkārt tur izdodas atrast ne vienu vien stila pērli. Turklāt, ja paveicas, kvalitatīvas slavenu zīmolu preces var atrast par ļoti pievilcīgām cenām. Un, protams, nereti "second hand" veikalos var atrast pat lietas ar vēsturisku vērtību, piemēram, kleitu, kura piederējusi princesei Diānai.

Karaliskais tērps nonācis humpalu veikalā Herfordšīrā, un princeses Diānas kleitu par 200 sterliņu mārciņām (224 eiro) iegādājās viena no veikala darbiniecēm.

Lietoto apģērbu veikalā atrastā vēsturiskā princeses Diānas kleita, kura viņai bija mugurā 1986. gadā vizītes laikā Bahreinā. (Foto: CAMERA PRESS/Anna Watson / Vida Press)

Tiesa, sievietei nav bijis pat aizdomu, kam šī kleita ir piederējusi, viņa to nopirka, jo tērps vienkārši iepaticies. Un tikai pavisam nesen viņa sapratusi, kāda vērtība ir viņas īpašumā - un nu šī kleita nonākusi izsolē.

Princese Diāna 1986. gada novembrī Bahreinā. (Foto: Anwar Hussein/ WENN/Vida Press)

Nākammēnes šo kleitu varēs iegādāties kolekcionāri, un tās sākotnējā cena ir 100 tūkstoši mārciņu (112 tūkstoši eiro). Tas ir pat 500 reižu vairāk, nekā tika samaksāts lietoto apģērbu veikalā.

Princese Diāna 1986. gada novembrī Bahreinā. (Foto: Anwar Hussein/ WENN/Vida Press)

"Tā ir ideālā stāvoklī un ir unikāla. Šāda kleita ir viena vienīga," vērtīgo guvumu prezentē izsoles "Bermondsey" rīkotāja Kerija Teilore.

Šo britu dizainera Deivida Emanuela kleitu princese Diāna bija uzvilkusi vienu vienīgu reizi - 1986. gada novembrī valsts vizītē Bahreinā.

Citi šobrīd lasa

7 slavenas sabiedrības dāmas jeb Bagātie arī raud
FOTO: noskaidrota konkursa "Misis Latvija 2019" uzvarētāja 1
"Rīdzinieki skriešanu praktizē vismaz 8 stundas dienā" - par mūsu galvaspilsētu tapis asprātīgs reklāmas video 3
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что подарила нам жизнь": Лиза и Гарри Галкины в свой день рождения поздравили Пугачеву

Дочь и сын Филиппа Киркорова обратились к детям Аллы Пугачевой и Максима Галкина