Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lietoto apģērbu veikalā atrasta princeses Diānas kleita 26

Stila jaunumi
2018. gada 6. decembrī 14:50 2018. gada 6. decembrī 14:50
Jauns.lv
Lietoto preču veikali daudzām sievietēm ir īsta zelta bedre - dažkārt tur izdodas atrast ne vienu vien stila pērli. Turklāt, ja paveicas, kvalitatīvas slavenu zīmolu preces var atrast par ļoti pievilcīgām cenām. Un, protams, nereti "second hand" veikalos var atrast pat lietas ar vēsturisku vērtību, piemēram, kleitu, kura piederējusi princesei Diānai.

Karaliskais tērps nonācis humpalu veikalā Herfordšīrā, un princeses Diānas kleitu par 200 sterliņu mārciņām (224 eiro) iegādājās viena no veikala darbiniecēm.

Lietoto apģērbu veikalā atrastā vēsturiskā princeses Diānas kleita, kura viņai bija mugurā 1986. gadā vizītes laikā Bahreinā. (Foto: CAMERA PRESS/Anna Watson / Vida Press)

Tiesa, sievietei nav bijis pat aizdomu, kam šī kleita ir piederējusi, viņa to nopirka, jo tērps vienkārši iepaticies. Un tikai pavisam nesen viņa sapratusi, kāda vērtība ir viņas īpašumā - un nu šī kleita nonākusi izsolē.

Princese Diāna 1986. gada novembrī Bahreinā. (Foto: Anwar Hussein/ WENN/Vida Press)

Nākammēnes šo kleitu varēs iegādāties kolekcionāri, un tās sākotnējā cena ir 100 tūkstoši mārciņu (112 tūkstoši eiro). Tas ir pat 500 reižu vairāk, nekā tika samaksāts lietoto apģērbu veikalā.

Princese Diāna 1986. gada novembrī Bahreinā. (Foto: Anwar Hussein/ WENN/Vida Press)

"Tā ir ideālā stāvoklī un ir unikāla. Šāda kleita ir viena vienīga," vērtīgo guvumu prezentē izsoles "Bermondsey" rīkotāja Kerija Teilore.

Šo britu dizainera Deivida Emanuela kleitu princese Diāna bija uzvilkusi vienu vienīgu reizi - 1986. gada novembrī valsts vizītē Bahreinā.

Citi šobrīd lasa

"Ir grūti uzticēties cilvēkiem" - Ēģiptē no mīļotā vardarbību piedzīvojusī Māra Katarska baidās iet uz randiņiem 6
"Saņēmu gliemeža uzbrukumu savai mutei..." Slaveni cilvēki atzīstas, kāds bija viņu pirmais skūpsts 14
No kruīza kuģa Norvēģijas piekrastē evakuācija beigusies; "Viking Sky" tiek vilkts uz ostu 19
Skatīt visus komentārus

"Такой уставший, жирный. За что мы тебе платим деньги?": Басков вспомнил разговор с супругой олигарха 1

Отец Юлии Началовой обвинил ее первого мужа в болезнях певицы