Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
REUTERS/SCANPIX

FOTO: meitene ar Dauna sindromu kļuvusi par satriecošu modeli 3

Skaistums
11. oktobrī 17:27 2018. gada 11. oktobrī 17:27
Jauns.lv
Rozanna Stjuarte atceras, kā 2015.gadā Austrālijā apmeklēja modes skati, kuras laikā viņas meita Madelaina pagriezās un pārliecinoši paziņoja, ka vēlētos kļūt par modeli. Lai arī iepriekš Rozannai likās, ka meitai labāk patīk spēlēt futbolu ar puišiem, viņa nekavējoties atbalstīja meitas lēmumu, vēsta "Reuters".

Vairāk nekā četrus gadus vēlāk Madelaina (21) kļuvusi par pirmo personu ar Dauna sindromu, kura kā modele piedalījusies Ņujorkas modes nedēļā. Kopumā viņa piedalījusies vairāk nekā 60 dažādās modes skatēs tādās pilsētās kā Londona, Parīze, Dubaija un citas. Madelainas sindroms nekad nav bijis šķērslis.

"Kad viņa pirmo reizi gāja pa mēli, katrs cilvēks zālē viņu apbrīnoja," atceras Madelainas mamma. "Tā patiešām bija pirmā reize, kad viņa tika pieņemta."

Gadu gaitā Madelainas apņēmība nav mazinājumies. 2018.gada Ņujorkas modes nedēļā viņa piedalījās septiņu dizaineru modes skatēs un turpinās ar piedalīšanos vēl septiņas dizaineru skatēs Londones modes nedēļā.

Modes pasaule pēdējā laikā arvien vairāk sāk pieņemt netradicionālas modeles, kuras neizskatās tāpat kā pārējās. Prestiži modes žurnāli un dizaineri arvien vairāk izvēlas atšķirīgu rasu un auguma sievietes, kā arī modeles ar īpašām vajadzībām vai slimībām.

Citi šobrīd lasa

Nežēlastībā kritusī Evija Vēbere uzmirdz ar jaunu dziesmu - un to nudien ir vērts noklausīties 302
Bemhenam “Rīgas Satiksme” šogad izmaksājusi rekordlielu prēmiju 34
"Rīgas satiksmes" lietā kratīšana notikusi arī Rīgas vicemēra Amerika dzīvesvietā 85
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь