Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: kā ikdienā dzīvo 18 gadu vecā studente Jūlija, kura nupat kļuva par "Mis Krievija 2018" 18

Skaistums
17. aprīlī 16:50 2018. gada 17. aprīlī 16:50
Jauns.lv
Šajā nedēļas nogalē Piemaskavā noticis skaistumkonkurss “Mis Krievija 2018”, par kura uzvarētāju kļuvusi studente no Čuvašijas - 18 gadu vecā Jūlija Poļačihina. Jūlija ir topošā žurnāliste un mācās Čuvašijas valsts universitātē. Pievilcīgā jauniete savos ikdienas mirkļos labprāt dalās sociālajā tīklā "Instagram", kur viņai ir vairāk nekā 20 000 sekotāju.

Titula "Mis Krievija 2018" ieguvēja ir sportiska meitene – viņa nopietni nodarbojas ar fitnesa aerobiku un bērnībā pat bijusi Čuvašijas republikas izlasē. Paralēli mācībām viņa strādā arī par modeli, savukārt nākotnē plāno pievērsties skaistumkopšanas jomai.

Jūlija Maskavas ielās - kopā ar otrās "Vice mis Krievija 2018" titula ieguvēju, "Mis Jakutiju" Natāliju Strojevu. (Foto: instagram.com/polyachihinayulia)

Instagramā Jūlija dalās gan fotomirkļos no savas modeles ikdienas Parīzē un citviet, gan skaistumkonkursu aizkulisēm Maskavā, gan sportiskajām aktivitātēm. Jaunā Krievijas skaistumkaraliene ir savas dzimtās pilsētas Čeboksaru patriote un ar to lepojas arī sociālajos tīklos.

Vairāk par konkursu lasi šeit: http://jauns.lv/raksts/skaistums/277993-par-skaistako-sievieti-krievija-izveleta-18-gadu-veca-studente-no-cuvasijas

Citi šobrīd lasa

Dināra Rudāne pastāsta, kā jutusies pēc meitas piedzimšanas: "Man šķita, ka sāks braukt jumtiņš" 6
Andris Kivičs ar jauno mīlu jau iziet sabiedrībā 10
2018.gads spilgtās un emocionālās fotogrāfijās: tādā pasaulē mēs dzīvojam! 10
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева зажгла на дне рождения подруги в черном коротком платье

Школьницы случайно задушили подругу, а потом изобразили самоубийство