Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Daiļā Houpa Hiksa. (Foto: Vida Press)

29 gadus vecā Trampa palīdze Tokijā aizēno pat Melānijas iznācienu 41

Dzīvesstils
2017. gada 7. novembrī 16:31 2017. gada 7. novembrī 16:31
Kasjauns.lv
ASV prezidents Donalds Tramps (71) kopā ar pirmo lēdiju Melāniju (47) un citiem Baltā nama kolēģiem ieradušies oficiālā vizītē Tokijā.

Oficiālās vizītes laikā 6. novembrī notika bankets ar Japānas un ASV vadošo personu līdzdalību. Melānija uz oficiālajām vakariņām ieradās elegantā spilgtā vakarkleitā, tomēr viņa ierašanos aizēnoja vīra preses sekretāre - 29 gadus vecā skaistule Houpa Hiksa. Šķiet, ka Trampa kundzei ir pamats uzmanīties.  

Oficiālajās vakariņās ASV prezidenta palīdze visus pārsteidza ar visai negaidītu apģērba izvēli. Ja pirmā lēdija un citas oficiālā pasākuma viešņas izvēlējās tradicionālas vakarkleitas, tad Donalda Trampa preses sekretāre izvēlējās krietni vīrišķīgāku apģērbu - smokingu.

Pasekojot, kā iepriekš tērpusies Baltā nama komunikācijas vadītāja, jāsecina, ka viņa nekad nav baidījusies no modes eksperimentiem un visai bieži izvēlas neordināras apģerba detaļas. Ņemot vērā vēl to, ka Houpa ir ļoti pievilcīga, Melānijai tiešām varētu būt pamats greizsirdībai, jo Donalds Tramps ikdienā pavada krietni vairāk laika kopā ar savu palīdzi nekā ar dzīvesbiedri.

Houpas stilā nereti ir kādas košas detaļas. (Foto: Vida Press)
Houpa Hiksa dzīvo Grīnvičā Konektikutas štatā, bet pēdējā laikā arvien vairāk laika pavada savā Manhetenas rezidencē. (Foto: Vida Press)
Houpa Hiksa 2010. gadā beidza Dienvidu Metodistu universitāti, bet jau septiņus gadus vēlāk kļuva par Baltā nama komunikāciju direktori. (Foto: Reuters/Scanpix/LETA)
Houpa Hiksa jau 29 gadu vecumā ir uzskatāma par Donalda Trampa labo roku. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

FOTO: pat apcietinājumā Māris Martinsons rūpējas par Ziemassvētku noskaņu Rīgā 34
Stila ceļvedis: 10 padomi, kā neģērbties darbavietas Ziemassvētku ballē 8
FOTO: britu karaļnams tradicionāli publicē apburoši ģimeniskas Ziemassvētku kartītes
Skatīt visus komentārus

Елена Степаненко нашла молодую замену Евгению Петросяну

Герцогиня Кэтрин, принц Уильям и трое их детей снялись для рождественской открытки