Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Ms Lielbritānija" fināliste Elle Selīne būs pirmā, kas konkursā piedalīsies bez kosmētikas

Skaistums
15. septembrī 13:11 2021. gada 15. septembrī 13:11
  Jauns.lv
Skaistumkonkursa "Ms Lielbritānija" fināliste Elle Selīne būs pirmā, kas konkursā piedalīsies bez kosmētikas, vēsta BBC.

31 gadu vecā konkursa dalībniece šādi vēlas stiprināt jaunu sieviešu pašapziņu. Kā norāda Selīne, skolas laikā viņa izsmieta par savu ārējo izskatu.

"Es nāku no citas kultūras. Mani skolā izsmēja par manu ķermeņa formu, arī par matiem, kuri bija diezgan spuraini. Tā kā man bija mazliet lielāks matiņu apmatojums uz sejas un rokām, tad mani sauca par gorillu," skarbo skolas laika pieredzi atminas jaunā sieviete.

Izsmiešanas dēļ jau kopš 13 gadu vecuma sākusi taisnot matus, lietot tonālo krēmu, skuvusi rokas.

Selīne tagad ir garīgās veselības darbiniece. Jau pērn piedalījās "Mis Lielbritānija" kategorijā "Ms Lielbritānija", kas paredzēta 27-38 gadus veciem dalībniekiem. Viņa uzskata, ka pagājušajā gadā parādījusi tiesnešiem to, ko viņi sagaidījuši, nevis īsto Ellu. Šogad nolēmusi atkal ņemt dalību, bet bez kosmētikas palīdzības, jo Covid-19 laikā atradusi sevī pašpārliecinātību. Viņa ir arī mūziķe, skaistumkonkursa atlasē uzstājusies bez kosmētikas, un uzskata, ka tieši tas bijis "viņas vairogs".

Viņas skolas laika draudzene Keita Meja atzīst, ka Selīnes izsmiešana skolā tiešām bijusi skarba. "Tā būtu salauzusi ikvienu, bet viņa turpina piepildīt savus sapņus."

Meja atklāj, ka arī vairākkārt nav bijusi apmierināta ar savu izskatu, tādēļ fotogrāfijās izmantojot dažādus filtrus. Selīne viņai teikusi, ka tas nav nepieciešams.

"Ir vajadzīga liela drosme, lai atklātu sevi. Es domāju, ka viņa pavērs ceļu citām sievietēm. Tas ir tik iedvesmojoši," teic Meja.

"Mis Lielbritānija" fināls norisināsies ceturtdien un piektdien Lesterā.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
Beidzot izdevies izpētīt, kas atrodas Jemenas tuksneša "Elles akas" iekšienē 6
Tikai vienā novadā pēdējo divu nedēļu laikā nav reģistrēts neviens Covid-19 inficētais 6
Pievienot komentāru

Еще не пришедшая в форму после родов Меган Маркл повторила образ герцогини Кэтрин

Случился "сильный стресс": Лариса Гузеева экстренно госпитализирована