Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Tavs horoskops šodienai. Sestdiena, 18. maijs 1

Cita pasaule
18. maijā 04:30 2019. gada 18. maijā 04:30
Jauns.lv
Lai veicas!

AUNS

Sasteigta, nepārdomāta rīcība radīs izdevumus, ar ko iepriekš nebiji rēķinājies. Lai no tā izvairītos, netērē naudu par skaistiem nieciņiem, vēlāk nezināsi, ko ar tiem iesākt. Jo pārdomātāka būs tava rīcība, jo veiksmīgāk tiksi galā ar izvirzītajiem uzdevumiem.

VĒRSIS

Necerēti sastaptie cilvēki viesīs prieku un atjaunos optimismu. Ja kāds mēģinās apšaubīt tavu izvēli un rīcības pareizību, vari kļūt neiecietīgs un pat skarbs. Saspringtu gaisotni izdosies kliedēt, ja pratīsi uz notiekošo paraudzīties no malas.

DVĪŅI

Galvenais – nesteidzies! Lai atrastu risinājumus, būs nepieciešams laiks un iespēja sakārtot domas. Tici panākumiem! Gan risinot lietišķus jautājumus, gan plānojot atpūtu un izklaidi, visur gribēsi, lai tiek ņemts vērā tavs viedoklis, taču ne visi būs gatavi ar to samierināties.

VĒZIS

Vislielākās nesaskaņas radīsies ar tuviniekiem. Notikumi risināsies strauji, negaidīti. Ietiepība nepalīdzēs – tu tikai zaudēsi laiku un sabojāsi labas attiecības. Neapdomīga attiecību skaidrošana var kļūt nekontrolējama un no vienkāršas sarunas pāraugt strīdā.

LAUVA

Lai pasaudzētu sevi un apkārtējos, izvairies kādu kritizēt, nosodīt vai gudri pamācīt – izteiktu vārdu nenoķersi. Labo ir jāprot saskatīt, izjust un novērtēt, un šī ir piemērota diena, lai to darītu. Pievakarē pēkšņi un negaidīti var uzrasties kāds savulaik tuvs cilvēks no pagātnes.

JAUNAVA

Nešķied naudu, izdabājot savām kaprīzēm. To izdosies ieguldīt lietderīgāk, ja vien nedaudz vairāk padomāsi. Grūtāk būs atturēties no kādas mirkļa aizraušanās, taču neuztver to pārāk nopietni – kas viegli nāk, viegli arī zūd. Mīlas lietās sarežģīta diena.

SVARI

Nenožēlo savas kļūdas, jo nekļūdoties tu nekad nesapratīsi, kā darīt pareizi. Šodien gaisotne mājās var būt diezgan saspringta. Pietiks ar vienu neapdomīgu vārdu, un tu uzzināsi visu, ko par tevi domā tuvinieki. Rīta pusē - nekādu lielu pirkumu!

SKORPIONS

Būs grūti tikt pāri patmīlībai. Toties biznesā radīsi pareizos risinājumus, jo tur tava dedzība un nesaudzība būs tieši tas, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus. Pavērsies negaidīta peļņas iespēja, taču, pirms neesi novērtējis riskus, aprēķinājis izdevumus un ieguvumus, nesteidzies to izmantot.

STRĒLNIEKS

Šodien daudzos pienākumus paveiksi ar atbildības izjūtu. Izveidojušās attiecības būs ilgstošas, ja vien neizdarīsi pārsteidzīgus spriedumus un secinājumus. Darbs prasīs lielu iedvesmu un pašatdevi. Tavs veikums tiks atzinīgi novērtēts.

MEŽĀZIS

Ar jauniem piedāvājumiem vai darbības paplašināšanu nogaidi. Iniciatīvu neizrādi. Situācijas vadību labāk atstāj kolēģu ziņā, pats uzņemies izpildītāja lomu. Padosies sīki darbi, kuros nepieciešama pacietība un laba gaume. Mīlas lietās nogaidošs periods.

ŪDENSVĪRS

Ja laikus nepadomāsi par saturīgām aktivitātēm, šī diena paies šaubās un neauglīgos prātojumos. Apmeklē kādu publisku pasākumu. Notikumi jaunās nedēļas sākumā var likt aizdomāties par iespēju papildināt zināšanas. Mīļotais var nokaitināt, taču jāreaģē mierīgi.

ZIVIS

Daudzām Zivīm tieši šodien kļūs skaidrs, ka bez izglītības izvirzītos mērķus grūti sasniegt. Notikumi mudinās kļūt elastīgākam attiecībās ar partneriem un tuviniekiem. Nelokāmi paliekot pie savas dzīves pozīcijas, vari ciest sakāvi un zaudēt atbalstam pasniegtu roku.

Citi šobrīd lasa

15 profesora Danilāna atziņas, kas mainīs jūsu dzīvi 41
FOTO: Levits, "Pērkons", danči un pārģērbšanās - ar iespaidīgu ballīti Latvijas Mākslas akadēmija nosvin savu simtgadi 1
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15
Pievienot komentāru

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2