Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai arī kādreizējās Drozdovičas pieņēmušas vīra uzvārdu, publiski viņas vēlas, lai tiktu sauktas tikai vārdā. „Cenšamies privāto dzīvi nodalīt no tās, kurā esam ar muzikālo darbību,” teic Anastasija un Jekaterina. (Foto: Ieva Valtere)

Kā klājas dvīņu māsām, kas apprecēja latviešu hokejistus 5

Attiecības
11. maijā 07:05 2019. gada 11. maijā 07:05
Žurnāls "Kas Jauns"
Anastasija un Jekaterina, ko savulaik iepazinām TV šovos kā dziedošās dvīņumāsas Drozdovičas, nu jau pāris gadu ir precētu sievu godā. Turklāt abas apprecējušās ar hokejistiem, lielākoties dzīvo ārzemēs un laiku Latvijā izmanto, lai radītu jaunu mūziku. Anastasija precējusies ar Latvijas izlases vārtsargu Kristeru Gudļevski, bet viņas māsa Jekaterina – ar hokeja aizsargu Edgaru Dīķi.

Jekaterina un Edgars uzsauc tostu Anastasijas un Kristera kāzās. (Foto: Linda Lauva (no personīgā arhīva))

Nesen Katrīne un Ana apmeklēja Latvijas jaudīgākās kinozāles "Apollo" atklāšanu tirdzniecības centrā "Akropole". Kamēr māsas izbaudīja, kādus labumus piedāvā restorāna kinozāle un cik iespaidīga ir filma "Atriebēji. Noslēgums" uz IMAX zāles ekrāna, Kristers Gudļevskis otrajā pārbaudes spēlē pret Krieviju tika atzīts par Latvijas izlases labāko spēlētāju. Komentējot, kāpēc kā skatītāja devusi priekšroku kaislībām ne uz ledus, bet ekrānā, Gudļevska sieva Ana atklāja, ka izbauda Latvijas dzīvi un tikšanos ar māsu, tāpēc ne visas spēles sanākot apmeklēt. „Hokejs ir vīra lieta. Savukārt mums tagad jādomā par jaunu dziesmu radīšanu un ierakstīšanu,” piebilda Ana, teikto attiecinot arī uz atturēšanos doties līdzi vīram uz pasaules meistarsacīkstēm Slovākijā. 

Jekaterina un Edgars kāzu dienā. (Foto: Linda Lauva (no personīgā arhīva))

Daudzi brīnās – kā tas sanācis, ka abas dvīņumāsas apprecējušās ar hokejistiem. 2016. gadā Katrīne izgāja par sievu pie Edgara Dīķa, kas šobrīd ir Francijā spēlējošais hokeja aizsargs, bet gadu vēlāk Ana apprecējās ar Gudļevski. „Tas ir diezgan likumsakarīgi,” smaidot piebilst Katrīne, atklājot, kā ar dzīvesbiedriem iepazinušās: „Mēs ar Edgaru kopš pirmās klases mācījāmies kopā. Kad vēlāk uzsākām attiecības, viņš spēlēja Rīgā jauniešu komandā, kurā tobrīd spēlēja arī Kristers. Gājām visi kopā uz spēlēm, pēc tam – uz burziņiem, tā arī sapazināmies.”

Kristers Gudļevskis ir ilggadējs Latvijas izlases vārtsargs. Pērnajā sezonā hokejists spēlēja Latvijas spēcīgākajā klubā Rīgas "Dinamo". (Foto: LETA)

Kā Rīgā, tā mūzika

Tas, ka hokejisti pēdējos gados spēlē ārzemēs un sievas dodas viņiem līdzi, dvīņumāsas attālinājis par tūkstošiem kilometru. „Savu dzīvi esam pakārtojušas tam, lai būtu kopā ar vīriem. Kad dzīvojam ārzemēs, mūsu muzikālā darbība aiziet citā plāksnē, kad Rīgā – cenšamies maksimāli pievērsties šovbiznesam,” stāsta māsas, no kurām Katrīne periodiski dzīvo Francijā, bet Ana – ASV.

Ana šogad ir Latvijā, bet māsa tikai pirms pāris nedēļām atgriezusies no Francijas. Līdz ar to periodisks esot arī darbs mūzikas lauciņā, taču nebūt nav apsīcis. „Nav jau tā, ka katra aizbraucām uz savu valsti un divus gadus viena otru neredzējām. Periodiski bijām kopā Rīgā vai viena pie otras aizbraucām ciemos. Ļoti daudz sazvanījāmies. Un šajā prombūtnes laikā ne tikai atbalstījām vīrus spēlēs, bet arī domājām par jaunām dziesmām – pārspriedām idejas, likām kopā, kas katrai ir,” stāsta Katrīne. Šobrīd, kad Katrīne atkal ir Rīgā – un tas plānots uz visu vasaru –, māsas apņēmušās strādāt studijā un ierakstīt jaunas dziesmas. „Esam duets, un dueta darbība ar vienu dalībnieci turpināties nevar. Jābūt abām. Esam sajutušas vajadzību atgriezties apritē. Sailgojāmies pēc tā, tāpēc strādājam pie jauna materiāla, un šovasar gaidāmi vairāki jaunumi!” teic Ana.

Maģiskā saikne

Vaicātas, kā ir dzīvot šķirti māsām, kas bija saradušas ik dienu būt kopā, Katrīne atzīst, ka būt fiziski šķirtām nav grūti, galvenais – lai būtu iespēja sazināties un komunicēt. „Kontaktu uzturam katru dienu. Sazvanoties un visu izrunājot, pat vairākas stundas – videočatā.” Savukārt Ana atklāj, ka, esot prombūtnē, apjautušas, ko nozīmē otru just arī no attāluma. „Tas, ko mēs sajutām, – ja pēkšņi uznāk skumjas, saproti, ka tev nekas nekaiš, uzraksti māsai, vai viss kārtībā. Izrādās, raud, jo kaut kas atgadījies. Un to mēs tajā maģiskajā veidā esam sajutušas. Līdz tam to nevarējām piefiksēt, jo visu laiku bijām kopā,” atklāj Ana.

Citi šobrīd lasa

"Ziniet, Olga, tas ziņotājs it kā esmu es..." Valdis Lūriņš par "Čikāgas piecīšiem" un atrašanos čekas maisos 3
Liepājas policisti atklāj vienīgo problēmu, kas pilsētā radusies "Prāta Vētras" koncerta dēļ 65
30% iespēja, ka izdosies: "Lidojošais karavīrs" laidīsies pāri Lamanšam 8
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1

"Я долларовый миллионер": Ксения Собчак рассказала, как заработала первый крупный гонорар 1