Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana. (Foto: Tim Rooke/REX/ Vida Press)

Megana Mārkla lauž tradīcijas un nedzemdēs turpat, kur princese Diāna un Keita Midltone

Attiecības
3. aprīlī 06:19 2019. gada 3. aprīlī 06:19
Jauns.lv
Britu lielākais bulvārpreses izdevums „The Sun” informē, ka Saseksas hercogiene Megana lauzīšot četrus gadu desmitus seno tradīciju un bērna nākšanai pasaulē neizvēlēsies Svētās Marijas slimnīcu Londonā. Tieši šeit pasaulē nākuši visi trīs Kembridžas hercogienes bērni, kā arī Meganas vīrs princis Harijs.

Princis Harijs un Megana Mārkla, kuri apprecējās aizvadītā gada maijā, gaida šopavasar pasaulē nākam savu pirmdzimto. Kāds vārdā nenosaukts paziņa britu laikrakstam „The Sun” apliecinājis, ka seriāla „Suits” bijusī aktrise kā dzemdību vietu neesot izvēlējusies Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnu, kuru britu karaliskā ģimene iecienījusi jau kopš 1977. gada.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Princese Diāna 1984. gadā šajā slimnīcā pasaulē laida savu jaunāko dēlu princi Hariju, bet Kembridžas hercogiene Ketrīna šeit devusi dzīvību visiem trim bērniem – princim Džordžam, princesei Šarlotei un princim Luisam.

Taču Saseksas hercogiene Megana esot izvēlējusies slimnīcu, kas atrodas tuvāk viņas un vīra prinča Harija jaunajām mājām Vindzorā, – apliecina laikraksts „The Sun” publikācijā ar virsrakstu „Megana noraidījusi Keitas un Dī slimnīcu”.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

„Bērns nepiedzims Lindo spārnā,” norādījis vārdā nenosauktais paziņa.

„Viņi abi ar Hariju nolēmuši, ka tā vietā, lai izvēlētos kaut ko tik publisku kā Lindo spārns, viņi ļaus Meganai atlabt daudz privātākā vietā,” norāda informators.

Kensingtonas pils šos izteikumus pagaidām nav komentējusi.

Lai gan Meganas un Harija bērns būs tikai septītais rindā uz Lielbritānijas troni, par karaliskās atvases dzimšanu ziņos visi vadošie plašsaziņas līdzekļi pasaulē.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Ne tikai Lielbritānijā un Eiropā fani seko līdzi britu karaliskās ģimenes dzīvei, bet arī ASV un citās zemēs Viljama, Ketrīnas, Harija un Meganas vizītes vienmēr pulcē lielus sagaidītāju pūļus un britu karalisko ģimeni sveic līdzīgi kā kinozvaigznes.

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 13
Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 48
Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Pievienot komentāru

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"