Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Pret vēzi un citām kaitēm: gada superēdieni un dzērieni, ko ikvienam vajadzētu lietot uzturā katru dienu

Esi vesels
9. maijā 06:31 2022. gada 9. maijā 06:31
  "Ko Ārsti Tev Nestāsta"
Lūk, tieši šie ēdieni un dzērieni mums būtu jāēd! Vismaz tā liek domāt 2021. gadā veiktie pētījumi.

2021. gadā veselības jomā pētījumi pārsvarā bija par Covid-19 pandēmiju, taču zinātniekiem tas pavēra jaunu virzienu, lai analizētu diētas un uzturvielu ietekmi uz slimības izplatību. Ātri vien tapa skaidrs, ka pandēmijai bija liela saistība ar nepilnvērtīgu uzturu, kurā dominēja rūpnieciski pārstrādāti un rafinēti produkti. Vīruss smagi skāra tos, kam bija aptaukošanās un hroniskas veselības problēmas kā sirds slimības un cukura diabēts, kas arī tiek saistītas ar nepilnvērtīgu uzturu.

Šajā rakstā ir apkopoti atklājumi par iepriekšējo gadu, kas devuši jaunu ieskatu par to, ko ēdam. Lai arī tikai dažos pētījumos tika apskatīta pilnvērtīga uztura ietekme uz Covid-19, ir skaidrs, ka uzturs ir viens no galvenajiem aspektiem, lai mums būtu spēcīga imūnsistēma un attiecīgi arī vislabākā aizsardzība pret vīrusu.

Nepārdzīvojiet, ja šajā rakstā neieraugāt savu iecienīto superproduktu vai superdzērienu, jo, visticamāk, 2021. gadā tie vienkārši netika pētīti. Pavisam noteikti nav iemesla pārtraukt tos lietot.

0 /9

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti runā par referendumu Hersonā 35
Divas pasaules: par atšķirību starp Latvijas un padomju armijām 7
FOTO: Politiķi, uzņēmēji un pat Igaunijas eksprezidents: sabiedrības krējums ierodas uz Dailes teātra pirmizrādi "Kokvlinas lauku vientulībā"
Pievienot komentāru