Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook.com

Pēc smagas cīņas ar vēzi mirusi modele Sanita Zute

Dzīvības loterija
2018. gada 20. decembrī 09:12 2018. gada 20. decembrī 09:12 | Papildināts, 2018. gada 20. decembrī 10:28
Jauns.lv
Pēc smagas cīņas ar dzemdes kakla vēzi 31 gadu vecā modele Sanita Zute devusies mūžībā, "Facebook" raksta sievietes māte Judīte.

"Sanitas vaibstos palika smaids, viņai vairāk nesāp," raksta modeles māte. 

Tāpat Judīte aicina cīnīties par tuviniekiem: "Nav jākaunās lūgt palīdzību. Kaunā ir jānomirst, ja mēs neeesam cīnījušies, darījuši visu, kas mūsu spēkos. Dariet to bez pārdomām. Nekas nav dārgāks par jūsu tuvinieku dzīvi. Neticiet, ka nav izredžu, dariet visu ko jums sirds saka, vismaz nenomirsiet no kauna, ka neesat darījuši visu, kas jūsu spēkos," tā Judīte. 

Sanitas izvadīšana pēdējā gaitā notiks sestdien, 22.decembrī, pl. 14 Bolderājas kapos.

Jauns.lv jau vairākkārt vēstīja par Sanitas Zutes veselības stāvokli un ģimenes lūgumiem pēc ziedotāju atbalsta.  Jau ziņots, ka šā gada augusta beigās 31 gadu vecā Sanita, kura ir 10 gadus veca dēla mamma, lūdza lcilvēku palīdzību savas dzīvības glābšanā.

Foto: Facebook.com

Sanita bija modele, daudzi viņu atpazīs Latvijā iemīļotu produktu reklāmās, dažās arī kopā ar dēlu. Darba dēļ Sanita daudz laika pavadījusi ārpus Latvijas. “2016. gadā man bija vislabākā manas dzīves vasara, bija iespēja pavadīt to ar savu 8 gadu veco dēlu Ibizā. Viss šķita pārāk labi, lai būtu patiesība”, atzīst Sanita. Drīz pēc tam Sanita sajuta veselības problēmas, domāja, ka tas saistīts ar darba slodzi. Taču pavisam drīz jau tika uzzināts patiesais sliktās pašsajūtas cēlonis – dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta operācija, taču Sanita meklēja alternatīvas iespējas ārvalstu klīnikās. Viņa ārstējās ar saudzējošām metodēm, lai maksimāli attālinātu un varbūt pat izvairītos no operācijas. Šovasar Sanita devās uz klīniku Londonā. Viņas veselības stāvoklis strauji pasliktinājās, viņa cieta stipras sāpes, strauji zaudēja svaru.

Sanita atteicās no Latvijā piedāvātās paliatīvās aprūpes un, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai, kopš septembra sākuma Sanita ārstējas Vācijas Integratīvās medicīnas onkoloģiskajā klīnikā "Hospital Dr. Herzog", kas piedāvā saudzējošu, organisma pašatveseļošanās spēkus stiprinošu terapiju kopā ar ķīmijterapiju.

Saistītās ziņas

Ar vēzi sirgstošā Sanita Zute saņēmusi Latvijas ārstu konsīlija slēdzienu – tas nav iepriecinošs
Nepietiekamu ziedojumu dēļ modele Sanita Zute nevar atgriezties netradicionālajā klīnikā Vācijā
Ar vēzi sirgstošā modele Sanita Zute uz laiku pamet Vācijas klīniku, lai atgrieztos Latvijā

Citi šobrīd lasa

Pēc sievas nāves pensionārs Andris nonāk neapskaužamā situācijā - izsolē tirgo pusi no viņa vienistabas dzīvokļa 89
Kurucam pieci punkti zaudējumā; viens no Eiropas labākajiem NBA basketbolistiem šausminoši salauž kāju
Deviņas dzemdību nodaļas māsiņas Portlendas slimnīcā vienlaikus gaida jaundzimušos 7
Tēmas: In Memoriam

Родители герцогини Кэтрин близки к банкротству

Прохор Шаляпин раскритиковал Аллу Пугачеву и объяснил, почему не пойдет на ее концерт