Lai implanti pagaida! 7 padomi skaistām krūtīm. FOTO
Krūšu izskatu var kardināli mainīt arī bez plastiskās operācijas. Uzzini, kā mēneša laikā krūtis padarīt tvirtākas un padarīt skaistākas.
Mūsdienās krūšu palielināšana jau kļuvusi tik ierasta kā jaunas mašīnas iegāde. Kad cilvēki vēlas iegādāties jaunu mašīnu? Ja vecā vairs nepatīk vai sākusi pārāk bieži lūzt. Sievietes līdzīgi rīkojas ar savām krūtīm. Ja nepatīk, kā tās izskatās, vai šķiet, ka tās nav pietiekami labā tehniskā stāvoklī, nolemj nopirkt jaunas, piemēram, lielākas. Taču krūšu izskatu var efektīvi uzlabot arī bez ķirurģiskas iejaukšanās, jo neglītas tās padara faktori, ko var ietekmēt. Visbiežāk – nepareiza stāja, efektīvu vingrinājumu trūkums, slikts uzturs, neveselīgs dzīvesveids un pārāk mazs ūdens patēriņš ikdienā. Patiesībā krūšu izskatu var acīmredzami uzlabot jau mēneša laikā. Lielākajai daļa sieviešu, kuras izvēlas palielināt krūtis ar implantiem, ir pilnīgi nepareiza stāja. Ievietojot krūtīs implantus, krūškurvim ir jāiztur papildu slodze, kas vēl vairāk paātrina stājas deformāciju un nereti noved pie implantu noslīdēšanas (kas atkal jālabo ķirurģiski). Tāpēc pirmais padoms - izlabojot stāju! Novietojot galvu, plecus un iegurni pareizā stāvoklī – krūtis pašas pacelsies augstāk. Stājas novērtēšanai izmantojiet iedomātu vertikālu līniju.
Iedomājieties, ka jums telpā precīzi jānovelk vertikāla līnija, un, lai to izdarītu, jūs iekarat auklā svērteni. Nostājieties līdzās šai iedomātajai vertikālei. Nedaudz ielieciet ceļus, lai atbrīvotu kājas novērtējiet savu stāju.
• jūsu ausi,
• pleca un ceļgala locītavu precīzi pa vidu,
• gūžas locītavu, roku un kāju.
7 padomi skaistākām krūtīm:
Vēdera muskuļu darbības amplitūda, noliecoties uz priekšu, ir 30˚, liecoties atpakaļ, – 40–70˚. Izpildot vairākas reizes vēderpreses vingrojumus stāvoklī guļus uz muguras, vēdera muskuļi, atbildot uz šo kustību, saīsinās. Krūškurvī veidojas lejupvelkošs spiediens, kas liek krūtīm slīdēt lejup, noapaļot muguras augšdaļu un galvu izvirzīt uz priekšu. Ja tomēr izpildāt šādus vingrojumus, vienmēr kombinējiet tos ar efektīviem spēka vingrojumiem un nostipriniet muguras muskulatūru.
Izpildot vēderpreses vingrojumus guļus uz lielās bumbas, vēdera muskulatūra tiek gan izstiepta, gan trenēta, turklāt muskuļi strādā pilnā amplitūdā, kas nozīmē, ka tie darbojas efektīvāk. Vēl viens labums – šādi tiek izvingrināts arī mugurkauls, kas samazina iespēju iemantot sliktu stāju. Tomēr atcerieties, ka jebkurā gadījumā pēc vēderpreses vingrojumiem jāpilda arī spēka vingrojumi, jo tie līdzsvaro vēderpeses radīto sasprindzinājumu. Izvēlieties tik liela diametra bumbu, uz kuras varat pilnībā novietot visu muguru, sākot no kakla līdz astes kaulam.
Ļoti bieži nepareizu stāju un krūšu noslīdēšanu veicina vāji apakšējie vēdera muskuļi. Lai tos nodarbinātu, jāizpilda speciāli vingrojumi. Apgulieties uz muguras un palieciet rokas zem jostas vietas izliekuma. Vispirms ievelciet vēderu un, cik vien varat, centieties piespiest mugurkaulu pie grīdas. Tad, neatraujot muguru no rokām, 16–18 reizes paceliet vispirms vienu saliektu kāju, pēc tam otru un tad pārmaiņus celiet abas kājas. Jo taisnāka būs kāja, jo grūtāk veikt šo vingrojumu, īpaši, ceļot abas kājas kopā. Atkārtojiet vingrojumu trīs piegājienos.
Paliekot zem muguras 10 cm platu rullīti, jūs varat atjaunot tās pareizo izliekumu un pastiept mugurkaulu. Visbūtiskākā josla, kas jāatliec atpakaļ, atrodas mazliet zem un mazliet virs krūštura līnijas. Ērti nogulieties uz muguras un palieciet zem lāpstiņām rullīti vai saritinātu vingrošanas paklājiņu. Atliecieties atpakaļ un lēni ieelpojiet. Svarīgi atliekt muguru tiktāl, cik tas ļauj justies ērti. Palieciet šādā pozīcijā apmēram trīs sekundes un pēc tam atbrīvojieties. Atliekšanos vēlams veikt vienlaikus ar ieelpu. Atkārtojiet 3–5 reizes un paritiniet rullīti par kādiem 2 cm tuvāk galvai vai nākamajam mugurkaula izvirzījumam. Atkārtojiet vingrojumu vēl 3–5 reizes.
Apņemiet ap vidu kokvilnas aukliņu. Stāvot taisni, ievelciet vēderu un sasieniet aukliņu kārtīgā mezglā. Sākot vingrot, pirms katras kustības dziļi ieelpojiet, lai aktivizētu vēdera dziļos muskuļus un atbalstītu mugurkaulu. Ar to būtu jāpietiek, lai aukliņa neiespiestos ādā. Izpildot vingrojumus, slodzei būtu jābūt tik lielai, lai jūs varētu brīvi elpot un atkārtot vingrojumu 16–30 reizes. Ja kādā brīdī sajūtat aukliņu, tas nozīmē, ka esat ļāvuši dziļajiem vēdera muskuļiem atslābt, un tie vairs nebalsta mugurkaulu un iekšējos orgānus. Tad atkal apzināti ievelciet vēderu. Ja aukliņa turpina spiest, iespējams, vingrojuma slodze ir par lielu.
Un visbeidzot - vingrojot velciet pietiekami stingru krūšturi, bet ikdienā valkājiet iespējami vaļīgāku. Tieši tāpat kā breketes var pavirzīt zobus, pārāk cieša krūštura stīpas elpojot var ierobežot ribu dabisko kustību. Tas savukārt var novest pie elpošanā iesaistīto muskuļu pārslodzes un īpaši pārslogot kakla taisnos muskuļus – saspringstot tie galvu velk uz priekšu. Ja tas notiek ilgstoši un regulāri, galva noliecas, krūškurvis sagumst un krūtis noslīd uz leju.