Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šovu zvaigzne Magone nonākusi pašizolācijā, Žanis viņu baro pa caurumu durvīs

TV
17. novembrī 10:57 2020. gada 17. novembrī 10:57
  Jauns.lv
Nesen kopā ar bērniem atgriezusies no Anglijas, kurp bija devusies cerību pilna satikt savu vecāko dēlu, taču piedzīvojusi skaudru atklāsmi, ka bērns, dzīvojot pie tēva, atsvešinājies un tiekot noskaņots pret māti, Magone Šutoviene nu vada dienas pašizolācijā.

Lai pasargātu savu vīru no saslimšanas, viņa kopā ar bērniem apmetusies atsevišķā istabā un dzīvo atstatus no Žaņa - pat dodoties pastaigās svaigā gaisā pa mežu, viņa izmanto atsevišķu nama izeju. Taču kā jau dzejniecei ierasts, arī tik izaicinošos apstākļos viņa atrod humora dzirksti.

“STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā Magone dalījās ar amizantu ideju, kā pašizolācijas laikā Žanis ģimenei nodrošina bezkontakta maltītes. Izrādās, savu laiku nokalpojušās un saplīsušās istabas durvis var kļūt par vērtīgu priekšrocību - “īpašās durvis”, kas savieno Magones un Žaņa istabas, kļuvušas par sava veida saziņas un maltītes servēšanas veidu.

Brīdī, kad Magone vēlas ēst, viņa pieklauvē pie saplīsušajām durvīm, bet Žanis pa caurumu ģimenei padod pusdienas, “Logs vaļā, logs ciet – kā krievu vecās kafejnīcās," smej Magone. Tāpat viņa spriež, ka šī beidzot ir iespēja sajusties lutinātai: “Redz, uz tā var atkal mazliet paspekulēt – katrai sievietei patīk, ka viņu aptekalē un ka vīrietis kaut ko gardu vai kaut vai negardu sarūpē. Tas jau ir tik mīļi un forši, ka var padzenāt – Žani, es gribu dzert, Žani, gribu ēst, Žani aiznes traukus. Tas liek arī viņam vajadzīgākam šķisties – ka tai sievai tomēr arī kaut ko vajag un es varu atnest,” jokojot spriež Magone.

Saistītās ziņas

Magone Šutoviene atkal asarās - bijušais vīrs pret viņu sakūdījis pašas dēlu
VIDEO: šovu zvaigznes Magones sētā negaidītā vizītē ierodas Pārtikas un veterinārais dienests 3
VIDEO: trilleris Šutovu sētā – Magones vīrs Žanis izvicina dūres ar bijušajiem “Avotiņu” saimniekiem; iesaistās policija un mediķi

Citi šobrīd lasa

Grūti noticēt, bet 30 gadu laikā minimālā alga Latvijā augusi 370 reizes. 1991. gadā tā bija 1,35 eiro 25
Atrasta Putina bijusī mīļākā Svetlana? No komunālā dzīvokļa saimnieces - miljonāre un bankas akcionāre
Uzņēmējs pārdod savu motociklu, lai varētu cept vairāk bulciņu 2

Стала известна реакция принца Уильяма на новости о выкидыше Меган

Друг поделился ранее неизвестными снимками принцессы Дианы в бикини