Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Vida Press

Atklājies, ka princese Diāna paredzējusi Harija likteni 6

Slavenības
5. jūlijā 06:51 2020. gada 5. jūlijā 06:51
  Jauns.lv
2020. gads Saseksas hercogiem nav no vieglajiem: viņi atteicās no karaliskajiem pienākumiem un pārcēlās dzīvot okeāna viņā krastā, bet arī tur dzīve, šķiet, nav nekāds rožu lauks. Kā izrādās, princese Diāna nojautusi, kas nākotnē sagaida viņas jaunāko dēlu.

Foto: CAMERA PRESS/Richard Gillard / Vida Press

Šā gada 1. jūlijā princese Diāna svinētu 59. dzimšanas dienu. Vieniem viņa ir un paliek nevainojams laipnības un žēlsirdības paraugs, citi viņā redz parastu sievieti ar savām labajām īpašībām un trūkumiem. Pētnieki un eksperti par Diānu raksta aizvien jaunas un jaunas grāmatas, bet tie, kas bijuši personīgi pazīstami, joprojām dalās savās atmiņās.

Nesen karaļnamam veltītā žurnāla „Majesty Magazine” redaktore Ingrida Sjuarda pastāstījusi, ko princese viņai savulaik teikusi par dēlu Hariju. Diānas sacītie vārdi zināmā mērā izrādījušies pravietiski.

Princese pastāstījusi Ingridai, ka Harijs „var tikt galā ar visu”, taču tajā pašā laikā sliecas „pārslēgties no vienas lietas uz otru”. Turklāt princese atzīmējusi, ka jaunākais dēls ātri zaudējot interesi par saviem hobijiem.

Izdevums „Express” uzskata, ka princeses novērojumi atspoguļojas Harija liktenī. 2020. gads princim ir pārbaudījumu pilns: viņš pilnībā mainījis savu dzīvi, atsakoties no karaļnama pienākumiem. Turklāt Saseksas hercogs kopā ar sievu un dēlu sākotnēji pārcēlies uz dzīvi Kanādā, bet pēc tam ar ģimeni aizbraucis uz ASV.

Ja var ticēt vārdā nenosauktā paziņas teiktajam, arī prinča Harija attiecībās viss nepārtraukti mainās. Vienu dienu viņš meklē atbalstu pie Meganas un cenšas kopā ar viņu adaptēties pie jaunajiem dzīves apstākļiem, citu dienu skumst pēc dzimtenes. Piedevām te viņš atsvešinās no brāļa Viljama, te atkal meklē iespējas, kā ar viņu atkal satuvināties.

Princeses Diānas nāve spēcīgi ietekmējusi Harija iekšējo pasauli. Princi vienoja ļoti spēcīga saikne ar mammu. Pēc viņas traģiskās bojāejas zēnu vajadzējis vest pie speciālistiem, lai palīdzētu saglabāt viņa garīgo veselību.

Princese Diāna bojā gāja 1997. gada 31. augustā. Viņa nomira no smagām traumām, ko guva autoavārijā Parīzē.

Citi šobrīd lasa

Krievi iežēlojas par ēdienu kurjeri, kura strādā ar bērniem uz rokām, bet tad metas viņu kaunināt 2
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 4
FOTO: Juglas ezerā izskanējis pirmais starpžanru mūzikas festivāls "Laivā" 2
Skatīt visus komentārus

62-летний Валерий Сюткин в четвертый раз стал отцом

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель