Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kima Kardašjana. (Foto: Instagram)

“Koronavīrusu pareģoja ekstrasense,” Kima Kardašjana parāda, kā izsargājas no slimības 3

Slavenības
14. martā 15:54 2020. gada 14. martā 15:54
  Jauns.lv
Realitātes šova zvaigzne Kima Kardašjana (39) ir nopietni noraizējusies par bīstamā vīrusa nekontrolēto izplatību visā pasaulē. Kima ar faniem sociālajos tīklos padalījusies ar citātu no ekstrasenses Silvijas Braunas grāmatas “End Of Days”.

Grāmatas autore savā darbā jau pirms vairākiem gadiem pareģojusi, ka pasauli 2020. gadā sasniegs bīstama infekcija. “Slimība izplatīsies pa visu planētu, skarot plaušas un bronhus, un nepakļausies nevienai līdz šim zināmai ārstēšanas metodei,” tā pirms vairākiem gadiem rakstīja Silvija Brauna.

Instagram karaliene, kas šobrīd rūpīgi seko visai jaunākajai informācijai par koronavīrusu, pie sevis mājās uzaicinājusi medicīnas speciālistu. Kardašjana konsultējusies ar viņu par to, kā vislabāk izsargāties no šīs lipīgās sērgas.

Ārsts ieteicis Kimai neparastu sasveicināšanās metodi. Tā vietā, lai paspiestu roku, dakteris un labs Kimas draugs, sasveicinājušies saskaroties kāju pēdām. Repera Kanjes Vesta sieva novērtējusī šo ideju. “Man nav laika sveicināties ar abām kājām, darīšu to ar vienu,” pavēstījusi realitātes šova zvaigzne.

Daudzbērnu mamma uzmanību pievērš arī dezinfekcijas pasākumiem. Kim parādījusi saviem sociālo tīklu sekotājiem, ka ar mitro salveti notīra skaistumkopšanas kastīti. Šādi Kima cenšas pasargāt savu sešus gadus veco meitu Nortu. Meitenīte kosmētikas komplektu saņēmusi dāvanā no savas tantes, mammas māsas Hlojas Kardašjanas, kura vēl pirms dažām dienām cīnījusies ar klepu.

Saistītās ziņas

Madonna neuzstāsies Parīzē, Braiens Adamss pārtrauc turneju Skandināvijā – slavenības, kas koronavīrusa dēļ paziņojušas, ka atceļ koncertus
Toms Henkss un viņa sieva parādījuši sevi pēc saslimšanas ar koronavīrusu
Kima Kardašjana beidzot atzīst, ka bijusi “apkaunojoši apsēsta” ar slavu

Citi šobrīd lasa

"Imunitātes pases": Eiropā parādās cerība par daudzu cilvēku iespēju ātrāk atgriezties dzīvē 1
Noziedznieki jau pielāgojušies pandēmijai 3
Mūziķis MESA satrauc tautu - deviņas dienas pēc atgriešanās no Taizemes sāp galva un slikta pašsajūta 1
Skatīt visus komentārus

"Нет входов никому": на новом забавном видео дочь Максима Галкина запретила отцу снимать ее

"Ты же вообще латышка, кто тебе будет тут помогать?": Муцениеце рассказала о словах Прилучного после решения о разводе