Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maikla Fasbendera jaunie apartamenti ir viens no 20 dzīvokļiem, kas labiekārtoti 16. gadsimtā celtā pilī Lisabonā, Portugālē. (Foto: Sotheby's/All Over Press/ Vida Press)

Madonnai jauni kaimiņi - arī aktieris Maikls Fasbenders iegādājas glaunu dzīvokli Lisabonā 4

Slavenības
10. jūnijā 14:54 2019. gada 10. jūnijā 14:54
Jauns.lv
Īru-vācu izcelsmes aktieris Maikls Fasbenders (42) ar sievu zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi (30) nesen kā nopircis luksusa dzīvokli Portugāles galvaspilsētā Lisabonā.

Aktieris Maikls Fasbenders. (Foto: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA / Vida Press)

No aktieru Maikla Fasbendera un Alīsijas Vikanderes jaunajiem apartamentiem Lisabonā paveras skatus uz Težu upi. Pāra dzīvoklis atrodas „Palacio Santa Helena” kompleksa ēkā, kurā kopumā ir tikai 20 apartamentu. Šī ēka atrodas gleznainā vietā pilsētas vecākajā daļā.

Apartamentiem ir sava privāta terase ar dārzu un peldbaseins. No divu miljonu vērto apartamentu logiem un terases paveras skats uz upi, kā arī no kalnā esošās mājas iespējams noraudzīties uz Lisabonas krāsainajiem jumtiem.

Santas Helēnas pils celta 16. gadsimtā un 400 gadus tā bija mājvieta Sao Martiņju grāfiem. Arhitekts Samuels Torres de Karvaljo šo seno celtni pārveidojis par mūsdienīgu 21. gadsimta luksusa daudzdzīvokļu namu, kas pieejams pašiem turīgākajiem.

Maikls Fasbenders ar sievu Alīsiju Vikanderi. (Foto: CAMERA PRESS/James Veysey / Vida Press)

Maiklu Fasbenderu dēvē par labāko, ko Īrija radījusi aiz "Guinness" alus, un baironisku dēmonu apveltītu šarmētāju. Viņš nebaidās no kailskatiem un koķetē ar Holivudu, kura iznesīgajā eiropietī saskatījusi milzu potenciālu.

Fasbenders piepildījis pareģojumu, ko pirms gadiem izteica kāda kroga viesmīles. Viņas vaicājušas, vai svešinieks ir slavenība, un saņēmušas negatīvu atbildi, taču tad atskatījušās vēlreiz un izsaukušās: “Bet viņš izskatās slavens!”

Fasbenders smejas, ka viņa vizuālais tēls filmās ļauj būt gan nelietim, gan varonim, jo zilās acis, platais smaids un nenoslēpjamais šarms ir laba reklāmas izkārtne. Patiesībā viņš ir ideāls cigarešu reklāmu tipāžs – kalsns un taisnu muguru, izteiktiem sejas vaibstiem un apaudzis ar bārdas rugājiem. Arī fotosesijās Maikls neizskatās pēc Holivudas drēbju pakaramā, bet nevērīga intelektuāļa, par kuru sajūsmā ir fotogrāfi, jo ar Fasbendera seju nemaz neesot iespējams uztaisīt sliktu bildi!

Citi šobrīd lasa

Patiesība par zirņiem un pupām - kam tie jāēd, un kam labāk atturēties
Kalnos ar riteni: latvietis, kurš ar velosipēdu iekarojis tūkstošiem metru augstas virsotnes
Kambalam pārsista seja un pirmais zaudējums boksera karjerā; Zutis ar vienu sitienu nokautē leģendāru bokseri 6
Tēmas: Labs kino
Skatīt visus komentārus

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Уже не Вероника: дочь Игоря Николаева "сменила" имя