Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
publicitātes (Jānis Deinats)

“Autobuss debesīs” laiž klajā pirmo dziesmu no topošā jubilejas albuma

Mūzika
14. maijā 13:13 2019. gada 14. maijā 13:13
Jauns.lv
Grupa “Autobuss debesīs”, atzīmējot 20 gadu darbības jubileju, šogad ne vien dodas koncertturnejā pa Latviju, bet arī gatavo jaunu skaņu ierakstu albumu, kura pamatā būs daudzas labi pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas dzīvā izpildījuma skanējumā. Šonedēļ pie klausītājiem ceļu sāk pirmā dziesma no šī ieraksta – “Mīlestība divreiz neatnāk”.

“Mīlestība divreiz neatnāk” ir jauna versija par Imanta Kalniņa labi pazīstamo dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem. To var noklausīties šeit.

Gluži kā visas topošā albuma dziesmas, tā ierakstīta dzīvā izpildījumā, kas līdzinās koncerta skanējumam. Dziesmu miksēja un māsterēja Armands Treilihs, tā ierakstīta Rīgas Kinostudijā un “Mpark studio”.

Grupas “Autobuss debesīs” 20. jubilejas albums nāks klajā šī gada rudenī, bet līdz tam vēl gaidāmi vairāki zīmīgi jubilejas koncerti.

13. jūlija vakarā ar jubilejas programmu “Autobuss debesīs” uzstāsies Cēsu Pils parkā Imantdienās, 15. septembrī gaidāms koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, 23. oktobrī notiks koncerts VEF Kultūras pilī Rīgā, bet 2. novembrī  grupa viesosies Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Koncertos klausītāji varēs dzirdēt daudzas tautā iemīļotas komponista Imanta Kalniņa dziesmas un vairākus pašu grupas dalībnieku komponētus skaņdarbus no karjeras laikā tapušā grupas repertuāra.

Viens no īpašajiem muzikālajiem notikumiem koncertos būs grupas pirmā albuma “Viņa pastarā diena” dziesmu izpildījums, kas par godu dzejnieka Vika 80 gadu jubilejai šogad iestudēts no jauna un izskanēs gan jubilejas koncertos, gan Imantdienās.

“Autobuss debesīs” 20 gadus krātā repertuāra klāstā ir seši skaņu ierakstu albumi, kuros iekļautās dziesmas šo gadu laikā kļuvušas ne vien par plaši pazīstamām melodijām, bet arī zīmīgu sava laika simbolu, īpaši akcentējot Imanta Kalniņa 90. gadu un mūsu gadsimta pirmās desmitgades radošo posmu.

Citi šobrīd lasa

Apprecējies pasaulē populārākais jūtūberis "PewDiePie" 6
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15
Apgāžam mītus par dzeramo ūdeni: cik daudz to ikdienā patiesībā vajadzētu uzņemt? 22
Pievienot komentāru

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2