Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aldis Gobzems apgalvoja, ka viņam neesot zināms, par ko tieši pret viņu tiesā vērsusies Rīgas satiksme, taču ticamākais iemesls varētu būt kādas automašīnu stāvvietas noteikumu pārkāpums. (Foto: Rojs Maizītis)

Pret Aldi Gobzemu ierosināta lieta - politiķis pats nemaz nezina, par ko viņu tiesā 50

Slavenības
14. martā 08:20 2019. gada 14. martā 08:20
Žurnāls "Kas Jauns"
Pagājušajā nedēļā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika izskatīta lieta, kurā kā atbildētājs norādīts no partijas "KPV LV" 13. Saeimā ievēlētais deputāts Aldis Gobzems. Prasītājs ir Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme", bet Gobzems pats apgalvo – viņa rīcībā informācijas par kādu veiktu nodarījumu nemaz neesot.

Kā norādīts Tiesas sēžu kalendārā, lietas būtība ir civilprocesa pirmajā instancē izskatāma vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu, lieta izskatāma rakstiski, tātad Gobzemam uz tiesu ierasties nemaz nevajadzēja. Un politiķis paziņoja, ka nekāda pavēste par šādas lietas izskatīšanu viņam nav pienākusi.

Žurnālam "Kas Jauns" Aldis Gobzems apgalvoja, ka viņam neesot zināms, par ko tieši pret viņu tiesā vērsusies Rīgas satiksme, taču ticamākais iemesls varētu būt kādas automašīnu stāvvietas noteikumu pārkāpums. „Man nav atnākusi pavēste no tiesas, līdz ar to nevaru skaidri pateikt, par ko ir šī lieta. Iespējams, par stāvvietām,” pauda Saeimas deputāts, piebilstot, ka savulaik šādās lietās ir pārstāvējis vairākus klientus, un norādot, ka Rīgā sodi par neatļautu auto novietošanu ir nesamērīgi bargi.

Ķibeles ar noteikumu pārkāpumiem, kas saistīti ar spēkratiem, Gobzemam bijušas iepriekš. Kā žurnāls "Kas Jauns" jau rakstīja, Gobzems ikdienā pārvietojas ar 2012. gada izlaiduma automašīnu "Mercedes-Benz GL 350", kas iegādāta 2013. gadā, bet viņa sieva Krista brauc ar "Mercedes-Benz CLA 200", kas pirkta 2017. gadā. Šos divus spēkratus politiķis arī pērn novembrī minēja savā amatpersonas deklarācijā – pirmais esot „valdījumā”, otrais „lietošanā”.

Tieši ar 2013. gadā iegādāto 2012. gada izlaiduma "Mercedes-Benz GL 350", kā numura zīmi krāšņo viņa iniciāļi, Gobzemam savulaik jau sanāca „pagrēkot” – ir informācija, ka pērn oktobra vidū kādam, kas bijis pie šā auto stūres, sanācis pārsniegt ātrumu par vismaz 11 kilometriem stundā, kā dēļ piespriests 20 eiro sods. Un līdz tā samaksāšanai bija liegums ar šo auto i tehnisko apskati iziet, i censties to, piemēram, notirgot. Soda punktu gan Gobzemam, pēc CSDD pieejamās informācijas, nav.

Latvijā šā "Mercedes" auto pirmā reģistrācija ir 2012. gada aprīlī, un Gobzems ir spēkrata trešais īpašnieks. 2013. gada 6. jūnijā mersedesu kāds iegādājās no pirmā īpašnieka, bet jau dienu vēlāk auto bija reģistrēts uz trešā īpašnieka – Gobzema – vārda. (Foto: Ekrānuzņēmums no Nemelo.lv)

Saistītās ziņas

Gobzems soctīklos sācis karu pret Kariņu, saskatot noziegumu premjera sievas Andas darījumos 173
Gobzems izslēgts arī no KPV LV Saeimas frakcijas 95
Vai tāds būs mūsu iekšlietu ministrs? Alda Gobzema apslēptā dzīve 134

Kad Gobzems bija partijas KPV LV izvēlētais premjera kandidāts, Aldis lepni paziņoja – no dienesta automašīnas atteiksies un pārvietosies ar tramvaju. Tad sociālajos tīklos kā uz burvja mājienu parādījās fotogrāfijas, kurās politiķis redzams sabiedriskajā transportā, braukdams kopā ar „parasto” tautu. Varbūt, pozējot foto, Aldis vienkārši piemirsis iegādāties biļetīti?

Citas ziņas, notikumus un intervijas lūkojiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Kāpēc paaugstinās asinsspiediens? 5
Viesmīlis netīši pasniedz vīnu par 5125 eiro 45
Sēras Olgas Rajeckas ģimenē - meita zaudē savu mīluli 7
Tēmas: Aldis Gobzems
Skatīt visus komentārus

Миллионер сделал предложение танцовщице своего ночного клуба на красной дорожке в Каннах через месяц после начала их романа 2

Герцогиня Кэтрин нарушила королевский протокол поцелуем с королевой