Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Asprāši atraduši video, kurā Donalds Tramps dod padomu, kā tikt pāri viņa iecerētajam mūrim 5

Slavenības
11. janvārī 15:35 2019. gada 11. janvārī 15:35
Jauns.lv
Sociālajos tīklos plašu ievērību guvis 2004.gadā uzņemts video, kurā ASV prezidents Donalds Tramps sniedz iedvesmojošu runu kādā koledžā. Tramps runas laikā sniedzis padomu, ka dzīves laikā jātiek pāri jebkādiem šķēršļiem, kas stājas ceļā, tai skaitā mūriem.

"Nekad, nekad nepadodies. Nepadodies! Neļauj tam notikt. Ja tavā priekšā ir betona siena, ej tai cauri, lec pāri, dodies tai apkārt. Dari jebko, lai nokļūtu otrpus sienai," pārliecinošs savā runā ir Tramps.

15 gadus seno videomateriālu savā televīzijas šovā atrādījis komiķis Trevors Noa. "Ja ir kāda lieta, kuru mēs tiešām zinām, tad tas ir fakts, ka nekas neatturēs imigrantus no iekļūšanas ASV," stāsta Noa, "Šī ir daudzu cilvēku sapņu zeme, cilvēki darīs visu, lai nodrošinātu sev un savai ģimenei drošu dzīvi. Un es zinu, ka arī Donalds Tramps to saprot un tas pierādās šajā video."

2004.gads Trampa dzīvē bijis pavērsieniem pilns. Atskaitot goda doktora grāda saņemšanu, viņš saderinājās ar modeli Melāniju Knausu.

Jau ziņots, ka Tramps kaismīgi vēlas sliet mūri, kas atdalītu ASV no Meksikas, lai valstī neiekļūtu imigranti. Apmeklējot robežu ar Meksiku, Tramps sacīja, ka varētu izsludināt ārkārtas stāvokli, lai iegūtu pilnvaras apiet Kongresu, kur demokrāti nevēlas piešķirt finansējumu robežas barjeras celtniecībai. Prezidents ir pieprasījis barjeras izveidošanai piešķirt 5,7 miljardus ASV dolāru (4,9 miljardus eiro).

"Es uzbūvēšu lielu, lielu sienu uz mūsu dienvidu robežas. Un es likšu Meksikai samaksāt par sienu. Pieminiet manus vārdus," 2015.gada 16.jūnijā Ņujorkas Trampa tornī paziņoja Tramps.

Citi šobrīd lasa

Latviešu narkobarona ekskluzīvs stāsts par Ekvadoras briesmīgākajā cietumā pārdzīvoto 83
Austrumu slimnīcā vīrieti atbrīvo no lenteņu perēkļiem; ārsti atzīst - cīņa bijusi sarežģītāka nekā ar vēzi 44
Ananasi, mērkaķi un izcila pludmale - tā tālajā Tanzānijā atpūšas Olga Rajecka un Aija Andrejeva 7
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева появилась в церкви в странном головном уборе

Знаменитую американскую сироту нашли мертвой в псковском лесу