Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vladimira Putina meitas bijušais vīrs apprecējies otrreiz 31

Slavenības
7. decembrī 15:15 2018. gada 7. decembrī 15:15
Jauns.lv
Atkal sievu apņēmis Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitas Jekaterinas Tihonovas bijušais vīrs - uzņēmējs Kirils Šamalovs.

Masu mediju rīcībā nonākusi informācija, ka Šamalovs apprecējies ar Žannu Volkovu. Un tas nācis klajā, jo Volkova savam bijušajam vīram pieprasījusi uzturlīdzekļus, dokumentos norādot savu jauno uzvārdu - Šamalova, bet veco ieliekot vien iekavās.

Žanna un Kirils. (Foto: Instagram)

Žanna ir Maskavas domes ierēdņa Sergeja Volkova bijusī sieva. Volkovs savulaik bijis turēt aizdomās dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā. Tika turēts aizdomās par to, ka 2007. gadā nokārtojis - viņa sievasmātei tiek pārdots dzīvoklis, ko dome bija piešķīrusi kādai tenisistei. Tiesa gan Volkovu attaisnoja.

Šamalovs un Putina meita Tihonova apprecējās 2013. gada decembrī. 2017. gada aprīlī - visticamāk, pēc šķiršanās no laulātās draudzenes - Šamalovam nācies pārdot savas petroķīmisko produktu ražotājuzņēmuma "Sibur" akcijas. Kā vēstīja finanšu informācijas izplatītājs "Bloomberg", tās viņam piederējušas kā "Putina ģimenes loceklim". Tātad - pēc šķiršanās no Krievijas prezidenta meitas no akcijām viņam likts atbrīvoties.

32 gadus vecā, Drēzdenē dzimusī Jekaterina ir Putina jaunākā meita. Vēl Vladimiram oficiāli ir meita Marija (33), abas politiķim dāvājusi viņa nu jau šķirtā sieva Ludmila.

Citi šobrīd lasa

Dažas gudrības, lai tavas orhidejas uzziedētu ātrāk 2
Par karošanu "Islāma valsts" rindās Mārtiņam Grīnbergam piespriež 6 gadus un 8 mēnešus cietumā 166
Gobzems izdomājis, kā atrisināt jautājumu par neesošo pielaidi valsts noslēpumam 79
Skatīt visus komentārus

27-летний актер сериала "Возвращение Мухтара" умер от рака

"Я сама отказалась от матери": за что на Федосееву-Шукшину ополчились родные дочери