Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pirmoreiz izejot sabiedrībā kā hercogiene, Megana sasmejas par Hariju un negantu biti 5

Slavenības
2018. gada 24. maijā 14:22 2018. gada 24. maijā 14:22
Kasjauns.lv
Princis Harijs un viņa jaunā sieva Saseksas hercogiene Megana pārcēla medusmēnesi uz vēlāku laiku, lai varētu apmeklēt Bekingemas pils pagalmā rīkotos dārza svētkus, kuros 70. dzimšanas dienā sumināts Velsas princis Čārlzs. Pasākumā zināmu jautrību ieviesa kāda neganta bite, kas iztraucēja Harija teikto runu.

Velsas prinča Čārlza 70. dzimšanas dienas svinības ir pirmais oficiālais pasākums, kuru Harijs un Megana apmeklējuši kā laulāts pāris. Lai gan prinča Čārlza dzimšanas diena ir tikai novembrī, par godu apaļajai jubilejai, svinības tiks rīkotas visa gada garumā.

Megana dārza svētkos izskatījās patiesi karaliski. Viņas galvu rotāja eleganta cepure ar platām malām, bet hercogiene pati bija tērpusies maigas persiku krāsas kleitā, ko darinājis zīmols „Goat”. Taču vairāk par tērpu šoreiz uzmanību piesaistīja jaunās Saseksas hercogienes smiekli.

Foto: Vida Press

Kad Meganas jaunais vīrs teica publisku uzrunu klātesošajiem un dalījās iespaidos par tēva, prinča Čārlza, ieguldīto darbu labdarībā, Harijam pusvārdā vajadzēja apstāties, lai atrisinātu situāciju ar kādu negantu un uzmācīgu biti. Tas sasmīdināja visus klātesošos, to skaitā princi Čārlzu un viņa sievu Kornvolas hercogieni Kamillu, kā arī jauno Saseksas hercogieni Meganu. Visiem šī situācija šķita gana uzjautrinoša un karaliskā ģimene izplūda smieklos.

Kāda neganta bite iztraucēja prinča Harija teikto publisko uzrunu. Viņam vajadzēja pārtraukt runu pusvārdā, lai atrisinātu situāciju ar uzmācīgo lidoni. Amizantā situācija sasmīdināja Harija jauno sievu Meganu, kā arī tēvu princi Čārlzu un viņa sievu Kamillu. (Foto: Vida Press)

Šo brīdi iemūžinājuši arī preses fotogrāfi, kad jaunā hercogiene kopā ar vīratēvu un viņa kundzi sirsnīgi smejas.

Megana dārza svētkus apmeklēja britu zīmola „Goat” darinātā kleitā. (Foto: Vida Press)

Dienu pēc Bekingemas pils pagalmā notikušajiem dārza svētkiem 666 eiro vērtā zīda-krepa zīmuļkleita, ko darinājis britu zīmols „Goat”, jau ir izpirkta! Arī Meganas iepriekšējie tērpi, kādos viņa izgājusi sabiedrībā, kā arī aksesuāri, izpirkti „vēja ātrumā”. Atgādināsim, ka trīs krāsu somiņa, kas Meganai bija rokās pērn, kad viņa devās līdzi princim Harijam uz Notingemu savā pirmajā oficiālajā pienākumā kā karaliskā līgava, tika izpirkta vien 11 minūtēs.

Dienu pēc pasākuma kleita jau ir izpirkta! (Foto: Ekrānuzņēmums)

Maigās persiku krāsas tērpam Saseksas hercogiene bija pieskaņojusi dizaineres Tamāras Mellonas darinātas „Siren” laiviņas, bet kājās uzvilkusi miesas krāsas zeķubikses.

Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Vēlos no sirds pateikties" - Ēģiptē gūstā turētā Māra Katarska atgriezusies Latvijā
Raidījums: Kokneses kokaīna lietā iesaistītais uzņēmējs Jānis Skrābāns esot pametis Latviju 62
Pēc pusgadu ilgas nozušanas Vācijā atradies 26 gadus vecais Vladislavs; vīrietis esot bijis bez sakariem 18
Skatīt visus komentārus

Андрей Аршавин впервые за пять лет увиделся с детьми от Юлии Барановской 1

"У папы с мамой вечерний выход": Галкин обрадовал новым фото с Пугачевой и детьми