Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Meganas Mārklas jaunajā realitātes šovā tikšot stāstīts gan par viņas draudzību ar princi Hariju, gan iepriekšējām romantiskajām attiecībām un šķiršanos no pirmā vīra. (Foto: insight media/ Vida Press)

Prinča Harija draudzenei būs savs realitātes šovs

Slavenības
2017. gada 1. jūlijā 16:41 2017. gada 1. jūlijā 16:41
  Kasjauns.lv
Prinča Harija draudzenes, seriāla „Suits” aktrises Meganas Mārklas faniem un vienkārši ziņkārīgajiem tagad būs lieliska iespēja uzzināt daudz privātu lietu gan par pašu Meganu, gan viņas ģimeni. Top realitātes šovs „Meet the Markles” („Iepazīstieties, Mārkli”).

Runā, ka pie jaunā projekta – aktrises Meganas Mārklas realitātes šova – tapšanas šobrīd strādā telekanāla „Channel 4” komanda. Tajā galvenais akcents būs likts uz Meganas ikdienu un viņas ģimeni. Skatītāji varēs vērot arī vaļsirdīgas intervijas ar Mārklu draugiem un radiniekiem.

Šāda projekta tapšanai izvēlēts komerciāli visveiksmīgākais laiks. Pateicoties Meganas draudzībai ar princi Hariju, viņas personība un privātās dzīves sīkumi šobrīd interesē daudzus.

„Megana šobrīd ir tēma numur viens un visi par viņu interesējas,” britu lielākajam bulvārpreses izdevumam „The Sun” izteicies kāds paziņa. „Channel4” centīsies ieskatīties dziļāk viņas pagātnē nekā jebkurš cits to iepriekš darījis. Viņi grib atklāt jaunus faktus par šo ģimeni. Tas varētu būt dramatiski.”

Gaidāms, ka realitātes šovā būs atspoguļota Meganas mīlas dzīve, kā arī pagātnes notikumi. To skaitā viņas šķiršanās no pirmā vīra Trevora Englsona 2013. gadā, romantisko attiecību vēsture ar šefpavāru Koriju Vitjello un, protams, mīlas stāsts ar princi Hariju.

Suits (2011 - ) Meghan Markle *Filmstill - Editorial Use Only* CAP/KFS Image supplied by Capital Pictures (Foto: insight media/ Vida Press)

„TV šovā „Meet the Markles” tiks stāstīts par dažiem no Meganas senčiem, kā arī tas, kā aktrise iepazinās ar princi Hariju. Šovā būs pausti arī minējumi par viņas turpmāko iespējamo lomu karaliskajā ģimenē,” norādījis paziņa.

Ziņās var lasīt, ka princis Harijs jūnija vidū devies uz Toronto pilsētu Kanādā, kur norisinās seriāla „Suits” filmēšana, lai satiktu savu mīļoto sievieti. Paziņas teic, ka prinča Viljama brālis ilgojies pēc savas draudzenes un mērojis ceļu uz Kanādu, jo uzskata, ka nav godīgi, ka tikai Megana brīvajā laikā lido pie viņa uz Angliju.

Zinātāji apgalvo, ka Harija vizītes laikā Kanādā pārītis lielāko daļu brīvā laika pavadījuši neizejot no mājām. Abi „kopīgi gatavojuši maltītes un ēduši ārā dārzā. Šī ir Meganas mīļākā „istaba” mājās. Viņa dārzu dēvē par istabu, jo iekšpagalms ir gluži kā no ārpasaules nošķirta telpa,” paskaidro paziņa.

Abi atraduši arī laiku, lai kopīgi apciemotu dažus no Meganas draugiem. Aktrise ar princi arīdzan apmeklējuši vairākus no pilsētā populāriem apskates objektiem, taču viņiem izdevies to izdarīt nemanāmi, nepievēršot sabiedrības un paparaci uzmanību. Pāris ļoti uzmanās, lai netiktu nofotografēts kopā un par viņu gaitām neparādītos stāsti un foto galerijas medijos.

Uzzinot, ka princis Harijs intervijās vaļsirdīgi atzīst, ka ilgojas pēc ģimenes un bērniem, datorgrafikas lietpratēji pajokojuši un uzmeistarojuši fotoattēlu, kāds varētu izskatīties Harija un Meganas kopīgais dēls. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Pirms kāda laika paklīda runas, ka Megana, iespējams, jau ir saderinājusies, jo viņas pirkstā bija parādījies spožs zelta gredzentiņš. Taču zinātāji apgalvo, ka princis draudzeni vēl neesot bildinājis. Harijs izrādījis uzmanību Meganai un viņas draudzenēm, uzdāvinot aproces, tomēr gredzentiņš Meganai vēl neesot saderināšanās.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
FOTO: Ostapenko un Čavars iesoļo olimpiskajā stadionā. Tokijas Olimpiskās spēles ir atklātas 2
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Pievienot komentāru

Райан Рейнольдс рассказал о начале романа с Блейк Лайвли: "Умолял ее переспать со мной"

Самые модные стрижки 2021 года: 7 вариантов, которые подойдут каждой женщине