Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aishas koncerti pārdoti 9

Slavenības
2009. gada 20. oktobrī 06:46 2009. gada 20. oktobrī 06:46
Dziedātāja Aisha, dodoties koncertturnejās ar jaunā albuma “Dvēselīte” koncertuzvedumu, panākusi ko sen nebijušu pašmāju mūzikā. Proti, uz viņas koncertiem visas biļetes pārdotas!

Smeldzīgi un trakulīgi ir Aishas priekšnesumi viņas jaunā albuma „Dvēselīte” koncertuzvedumos.

Tā noticis tikko aizvadītajā koncertā Liepājā, kad faniem, kas cerēja biļetes nopirkt pēdējā brīdī, nācās palikt bešā – visas biļetes bija izpārdotas jau vairākas dienas iepriekš. Toties Olimpiskā centra Rožu zāli līdz pēdējai iespējai pārpildījušie biļešu īpašnieki guva spilgtu un saviļņojošu baudījumu. To sniedza gan jaunā albuma materiāls, kuru vieglāk uztveramu darīja iespaidīgās videoprojekcijas, gan publikas līdzi dziedātie vecie hiti, gan uzveduma režijas (Valdis Lūriņš) pārsteigumi. It sevišķi pārsteidza pati Aisha - viņas artistiskums, deju soļi un tērpu maiņas, tādējādi iemiesojoties krasi atšķirīgos, taču vienmēr spilgtos tēlos un noskaņojumos – no dziļi sievišķīgas smeldzes un izjustas dvēseliskuma līdz huligāniskai enerģijai un dzīvespriekam.

Pēc koncerta, izskanot milzu ovācijām, dziedātāja sniedza neskaitāmus autogrāfus, kā arī iepazinās ar dziesmas “Ja tik būtu…” līdzautoru Mārtiņu Dāli. Jāpiebilst, ka Latvijas publikai agrāk nezināmā 70. gadu trimdas latviešu grupas „Alva” dziesma “Ja tik būtu…” ir viens no Aishas jaunā albuma pārsteidzošākajiem atklājumiem.

Nākamie koncertuzveduma “Dvēselītes” koncerti notiks 23. oktobrī Rēzeknē un 6. novembrī Sapņu fabrikā Rīgā.

kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Sīlis

Citi šobrīd lasa

"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
Ārstu kļūda sabojā dzīvi 37 gadus vecajam Jānim – viņš ticēja, ka slimo ar HIV, kaut bija pilnībā vesels 25
Šausmīgas dzīves beigas: pie Slāvu apļa fūre notriec vīrieti un ilgi viņu velk pa ceļu
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019