Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Gustavo iznāk jauns albums 1

Slavenības
2010. gada 9. jūnijā 10:06 2010. gada 9. jūnijā 10:06
Nākamnedēļ klausītājiem būs pieejams Latvijas hiphopa mākslinieka Gustavo jaunais un ilgi gaidītais albums "3.elpa", kura tapšanā piedalījušies arī vairāki viesmākslinieki, informēja mūziķa menedžeris Edgars Gertners.

Hiphopa mākslinieks Gustavo.

Mūziķa jaunajā albumā ir apkopotas 17 oriģinālkompozīcijas, kuru izpildīšanā piedalās arī Renārs Kaupers, Ieva Kerēvica, Čižiks, El Mars un "Lady’s Sweet".

Līdz brīdim, kad tiks izdots jaunais albums, Gustavo klausītāju vērtējumam nodot jau ceturto singlu "Kur ir mana galodiņa" no gaidāmā albuma. Šajā dziesmā mūziķis ar humoru runā gan par personīgi izdzīvotiem notikumiem, gan situācijām, kuras vērojis no malas. Kompozīcija vēsta par dažādiem pārsteidzīgiem un spontāniem spriedumiem, kas mēdz pazust tikpat žigli, cik radušies. "Nedaudz pārveidojot tautā populāru teicienu "Nesaki hop!, pirms neesi pārlecis", radās piedziedājums. Savukārt dziesmas nosaukumā pasmaidu par tiem pārmetumiem, ka vairs neesmu tik ass, kā agrāk. Vai tad kādam biju mūžīgi zvērējis būt Gustavo Tobasko," sacīja mūziķis. Dziesmai "Kur ir mana galodiņa" piedziedājumu izpilda Gustavo draugs un ilggadējs kolēģis Čižiks. Viņš dzirdams vairākās albuma dziesmās.

Šo Gustavo albumu var salīdzināt ar eseju krājumu, kurā apkopoti reāli piedzīvoti un arī izfantazēti notikumi. "3.elpas" vizuālo noformējumu veidojis dizaina meistars Lomix, kuram palīdzējis fotogrāfs Nils Vilnis, kurš gādāja, lai Gustavo ieceres un abstraktās vīzijas tiktu iemūžinātas bildēs. Albuma "3.elpas" vāks ir tikai fragments no garāka stāsta, kas attēlots albuma bukletā, stāstīja Gertners.

Konceptuāli albums "3.elpa" atšķirsies gan no pirmā albuma "Beidzot", gan otrā "Pa pāris pantiem/ Viesības viesnīcā". Albumu "Pa pāris pantiem/ Viesības viesnīcā" Gustavo izdeva 2005.gada rudenī, savukārt albums "Beidzot" tika izdots 2004.gadā.

Mūzika nav vienīgais Gustavo radošā darba lauciņš. Tā, piemēram, pērn viņš kļuva par Karaliskā improvizāciju teātra aktieri. Kopā ar Jāni Skuteli, Vari Klausītāju, Andri Rupo un citiem komiķiem smīdinot publiku kinoteātrī „K Suns”. Gustavo pagājušā gada pavasarī devās ekspedīcijā „1000 jūdzes Indijā”, kurā piedalījās arī komiķis Jānis Skutelis. „Šajā braucienā vārds pa vārdam ar Jāni aizrunājāmies līdz teātra mākslai. Jau iepriekš biju redzējis improvizācijas izrādes, bet ceļojuma laikā interese kļuva vēl lielāka,” stāsta Gustavo. Pēc atgriešanās Latvijā viņš apmeklējis vairākas izrādes un mēģinājumus, līdz izlēmis pamēģināt arī pats.


Aila Ādamsone LETA, Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva

Citi šobrīd lasa

Viņu zina visi, bet par viņu nezina neko. Šovbiznesa lielais noslēpums - Dmitrijs Nagijevs
Tikai vakarā izkāpi no zābakiem? Kā atpūtināt kājas
Gripa pamatīgi iebiedējusi Latvijas iedzīvotājus: vakcīnas vairs nav pieejamas teju nekur 58
Pievienot komentāru

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой