Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mollīga britu blogere sajūsmā, ka par viņu raksta Kasjauns.lv. FOTO 12

Trakā pasaule
2012. gada 26. septembrī 15:18 2012. gada 26. septembrī 15:18
„Guys! GUYS! I'm famous in Latvia! Woohoo!” – vakar tvītoja britu meitene, kura raksta vājēšanas blogu. Par dāmu, kura zaudējusi pusi svara, rakstīja kasjauns.lv krievu versija „otkrito.lv”, un blogere priecājas, ka arī mazajā Latvijā viņa kļuvusi par slavenību.

Pasaules prese par Keitiju rakstīja pēc tam, kad viņai izdevies notievēt teju uz pusi.

Savā tvitera kontā (@fatgirlphd) 24 gadus vecā Keitija Lova uzskaita medijus, kas rakstījuši par viņas sasniegumiem svara zaudēšanas sfērā. Viņa sniegusi intervijas ietekmīgajiem plašsaziņas līdzekļiem „The Daily mail”, „The Sun”, kā arī uzstājusies BBC ēterā, un nokļūšanu Latvijas medijos arīdzan uzskata par lielu godu. Mūsu valsti viņa savā tvitera kontā piemin vairākkārt.

Pasaules prese par Keitiju rakstīja pēc tam, kad viņai izdevies notievēt līdz 75 kilogramiem. Iepriekš jaunā sieviete bijusi tik smaga, ka nācies pārvietoties ar kruķu palīdzību. Viņa vienmēr bijusi apaļīga, taču pēc ceļgala operācijas svars sasniedza 130 kilogramus! Viņa saprata, ka nu gan jāpieņem mēri. Keitija izveidoja savu blogu un sāka tievēt, savus panākumus publicējot internetā.

Savā tvitera kontā (@fatgirlphd) 24 gadus vecā Keitija Lova uzskaita medijus, kas rakstījuši par viņas sasniegumiem svara zaudēšanā.

Plašsaziņas līdzekļu uzmanību viņa pievērsa ar to, ka, lai motivētu sevi vājēšanai, Keitija pārcēlās dzīvot tieši blakus sporta klubam. „ Tas bija tas, kas vajadzīgs sākumam! Sadarbībā ar fitnesa treneri izstrādājām plānu, kā notievēt,” stāstīja blogere.

Viņa uzsāka treniņus un milzīgais svars sāka zust. Divu gadu laikā viņai izdevās no 130 kg tikt līdz 75 kg. To nodrošināja regulārā fiziskā slodze un sabalansēta diēta. „Neticami, ka man izdevies zaudēt teju pusi sevis un ne reizi nejutos izsalkusi,” Keitija atklāja.

Lai nezaudētu motivāciju tievēt, viņa sāka rakstīt interneta dienasgrāmatu. „Saprotiet, ja es to daru publiski, es nedrīkstu padoties. Sāku saņemt vēstules no cilvēkiem visā pasaulē, kuri rakstīja, ka es ļoti viņus iedvesmoju. Ja es to varēju, tātad to var ikviens,” uzvaroši izteicās jaunā tievēšanas zvaigzne.


Kasjauns.lv, Foto: Bulls Press, Twitter

Citi šobrīd lasa

Andris Keišs: "Sports mūsdienu vīrietim ir tas pats, kas agrāk iet uz garāžu moskviču skrūvēt"
Vienīgais zināmais gadījums pasaulē: lietuviešu mediķi palīdz izdzīvot meitenītei, kura piedzimstot svēra 350 gramus 3
Neticama veiksme ar tējkannu: vīrietis Anglijā negaidīti kļūst par miljonāru 1
Skatīt visus komentārus

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера