Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

FOTO: atvērts jaunākais "Apple Premium Reseller" veikals 6

Auto un tehnoloģijas
28. jūnijā 22:50 2019. gada 28. jūnijā 22:50
Jauns.lv / LETA
Piektdien, 28.jūnija rītā, tirdzniecības centrā "Spice" Rīgā oficiāli atvērts jaunākais "Apple Premium Reseller" veikals. Tā kopējā platība ir 152 kvdrātmetri, un tajā strādās seši darbinieki. "Apple" cienītājus visas atvēršanas dienas garumā sagaida pārsteigumi un ievērojamas atlaides.

Jaunā veikala atvēršanas dienā konsultanta lomā iejutās pasākumu un raidījumu vadītājs Mārtiņš Kapzems. Savukārt par muzikālo gaisotni rūpējās mūziķis un DJ Markus Riva.

“11 gadus esam cītīgi strādājuši, lai nodrošinātu augsti kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu, katram klientam rodot individuālu pieeju. Uzticamo klientu pieaugums un kopējie rezultāti liecina, ka tas tiek atzinīgi novērtēts. Turpinot iepriecināt mūsu klientus, jaunais veikals būs vēl plašāks un ar lielāku izvēli, turklāt atradīsies Daugavas otrā pusē,” stāsta "iDeal" Latvijas filiāles vadītājs Mārtiņš Amtmanis.

Atskatoties uz pēdējiem 11 gadiem, kad tika vērts vaļā Latvijā pirmais specializēto "Apple Premium Reseller" veikals "iDeal" Brīvības ielā 40, "Apple" iekārtu lietotāju īpatsvars tiks lēsts ap 0,8–1%. Desmit gadus vēlāk portatīvo Mac datoru lietotāju īpatsvars sasniedza 10% atzīmi. Savukārt 2018.gadā iPhone pircēji Latvijā veidoja 17% no visiem viedtālruņu lietotājiem.

“Vidēji mēnesī iPhone iegādājās ap 7000 klientu visā Latvijā. Jāatzīmē, ka arī Mac tirdzniecība ir bijusi ar stabilu pieaugumu un "iDeal" veikalos šobrīd tikai nedaudz atpaliek no iPhone pārdoto ierīču skaita,” uzsver Amtmanis.

2008.gadā, kad tika uzsākta mazumtirdzniecība specializētajā "Apple Premium Reseller" veikalā "iDeal", lielākā lietotāju daļa bija radošo sfēru profesionāļi, tostarp dizaineri, arhitekti un mūziķi, kuri iegādājās programmatūru, Mac datorus un to aprīkojumu – peles, klaviatūras, kabeļus – darba vajadzībām.

“Šobrīd tas ir pamatīgi mainījies, "Apple" ir kļuvis par plaša patēriņa produktu un pakalpojumu ražotāju. Klienti ir ļoti dažādi, tostarp  mājsaimnieces, advokāti, uzņēmumu vadītāji, mākslinieki un programmētāji,” skaidro Amtmanis.

Analizējot tendences Latvijas filiāles vadītājs stāsta, ka pircēji ir kļuvuši prātīgāki, pamatīgāk izvērtē pirkumus, pirms pieņem lēmumu, un vairs nepērk pašu dārgāko, lielāko, jaudīgāko, tā vietā izvēloties piemērotāko. Tāpat arī izmaiņas ir pircēju fokusa maiņā – no ierīces iegādes, līdz dažādu aksesuāru (ekrāna aizsargstikli, vāciņi  aizsardzībai un skaistumam), “gudrās mājas” aprīkojuma un papildpakalpojumu (apdrošināšanas un garantiju pagarinājumi) iegādei. 

"iDeal" ir autorizētais "Apple" izplatītājs Latvijā. Pirmais "iDeal" "Apple Premium Reseller" veikals Latvijā tika atvērts pirms desmit gadiem – 2008. gadā. Veikalos iespējams iepazīt un izmēģināt jaunākos "Apple" produktus. "iDeal" darbinieki nodrošina augsti kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu, katram klientam rodot individuālu pieeju. "iDeal" veikali Rīgā atrodas Brīvības ielā 40 un t/c Spice, Lielirbes ielā 29.
 

Citi šobrīd lasa

Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
VIDEO: cilvēkus šokē šoferis, kurš no skolēnu autobusa izmet mazu zēnu 2
Ballīte, kas paliks atmiņā: jaunietei Francijas naktsklubā uz grīdas piedzimst bērns 3
Tēmas: Apple
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II