Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Visā Latvijā nedarbojas "Tele2" tīkls 39

Bizness un ekonomika
2011. gada 14. jūlijā 15:01 2011. gada 14. jūlijā 15:01
Visā Latvijā nedarbojas mobilo sakaru, fiksēto telekomunikāciju un datu pārraides operatora "Tele2" tīkls. Kompānijas Tele2 "Twitter" kontā ievietots paziņojums: "Mieru, tikai mieru, risinām problēmas ar pārklājumu!"

Neilgi pēc plkst.15 "Tele2" izplatīja paziņojumu medijiem, kurā teikts: ""Tele2" tīkla centrāles elektropadeves sistēmā ir radušies barošanas traucējumi, tā rezultātā mūsu klientiem nav pieejami mobilo telekomunikāciju sakari. "Tele2" komanda šobrīd dara visu nepieciešamo un iespējamo, lai novērstu radušos traucējumus. Ceram atjaunot sakarus stundas laikā. Atvainojamies par neērtībām un ceram uz klientu sapratni," teikts paziņojumā.

AS "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis sacīja, ka "Tele2" problēmas ar elektropadevi nav saistītas ar kādām avārijām "Latvenergo" tīklos. "Acīmredzot problēmas ir "Tele2" iekšējā elektroapgādes sistēmā, jo "Latvenergo" tīklos avārijas nav reģistrētas," sacīja Siksnis.

"Tele2" avārijas komunikācijai patlaban izmanto "Lattelecom" tīklus.

Kompānijas "Twitter" kontā ievietots paziņojums: "Mieru, tikai mieru, risinām problēmas ar pārklājumu!"

Problēma vērojama visā Latvijā.

SIA "Tele2" ir "Tele2 AB" grupas uzņēmums. Latvijā "Tele2" pakalpojumus lieto vairāk nekā miljons klientu. Operators piedāvā pēcapmaksas un priekšapmaksas mobilo sakaru pakalpojumus ar zīmoliem "Tele2" un "Zelta zivtiņa".

Kā ziņots, mobilo sakaru operatora "Tele2" EBITDA jeb peļņa pirms procentu, nodokļu, amortizācijas un nolietojuma atskaitījumiem 2011.gada pirmajā ceturksnī bija 6,8 miljoni latu, kas ir par 13% mazāk nekā 2010.gada pirmajā ceturksnī, teikts uzņēmuma paziņojumā medijiem.

"Tele2" apgrozījums pirmajā ceturksnī bija 20,6 miljoni latu, kas arī bija par 13% mazāk nekā analogā laika posmā pērn.

Abu rādītāju kritumu "Tele2" saista ar starpsavienojuma tarifu izmaiņām saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām un aso konkurenci mobilo sakaru nozarē.

Vienlaikus "Tele2" norāda, ka saglabājis rentabilitāti (EBIDTA peļņu kā daļu no apgrozījuma) 33% līmenī un pirmajā ceturksnī kāpinājis investīcijas par 74% - līdz 2,4 miljoniem latu, salīdzinot ar 2011.gada pirmo ceturksni.

LETA Nozare.lv/Foto: Lita Krone/LETA


Citi šobrīd lasa

Viņu zina visi, bet par viņu nezina neko. Šovbiznesa lielais noslēpums - Dmitrijs Nagijevs
Tikai vakarā izkāpi no zābakiem? Kā atpūtināt kājas
Gripa pamatīgi iebiedējusi Latvijas iedzīvotājus: vakcīnas vairs nav pieejamas teju nekur 49
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой