Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Fredijs Maks (Foto: Facebook, Johnson County Sheriff’s Office)

Meklējot mēnešiem pazudušu vīrieti, Teksasas policija atklāj šausminošu faktu - viņu apēduši paša suņi 3

Ārzemēs
11. jūlijā 16:26 2019. gada 11. jūlijā 16:26
Jauns.lv
Maija beigās 57 gadus vecā Fredija Maka ģimene vērsusies policijā, ziņojot par vīrieša bezvēsts pazušanu. Radinieki likumsargiem atklājuši, ka ar Frediju nav spējuši sazināties kopš aprīļa, tāpēc uzsākta vīrieša meklēšana. Izmeklēšanas gaitā atklājies, ka vīrieti apēduši viņa suņi, ziņo ārvalstu mediji.

Kā vēsta "The Washington Post", vīrieša radinieki policijai atklājuši, ka ar Frediju sazinājušies aptuveni reizi divās nedēļās. Vīrietis regulāri vadāts uz lielveikalu, jo ar paša spēkiem viņš līdz tam nespēja nokļūt veselības problēmu dēļ. Pēkšņi radi vairs nespēja ar Frediju sazināties, bet viņa īpašumā iekļūt nav bijis iespējams, jo to apsargājuši suņi.

Izmeklētāji pārmeklē Fredija Maka īpašumu (Foto: Facebook, Johnson County Observer)

Kad likumsargi ieradušies apraudzīt Fredija mājokli Teksasā, arī viņu ceļā stājies bars agresīvi noskaņotu suņu. Atbildīgie dienesti nav spējuši iekļūt vīrieša īpašumā, tāpēc suņu patriekšanai nācies izmantot pat dronu.

Vīrieša īpašumu apsargāja 18 jauktas šķirnes suņi.

Pēc ilgiem pūliņiem un iekļūšanas treilerī likumsargi tik un tā neatrada Frediju vai jebkādu pavedienu par to, kur viņš meklējams.

Izmeklētāji veikuši vērienīgus meklēšanas darbus, aptaujājot tuvākos vīrieša radus, kaimiņus, publicējot informāciju sociālajos tīklos un medijos. Arī slimnīcām un ieslodzījuma vietām nebija ziņu par Frediju.

Fredijs Maks (Foto: Facebook, Johnson County Sheriff’s Office)

Visbeidzot 15.maijā Fredija īpašumā, garā zālē tika atrasts kaula fragments. Policisti beidzot saņēmuši atļauju suņus konfiscēt, lai varētu veikt padziļinātu teritorijas izpēti.

Pāris dienas vēlāk teritorijā tika atrasti suņu izkārnījumi ar matiem un kaulu daļiņām tajos. Tika atrasti arī auduma fragmenti. Radinieki apstiprināja, ka Fredijs valkājis vienas un tās pašas drēbes, kas atbildušas atrastajiem fragmentiem. 

Lielākās atrasto kaulu daļiņas tika nosūtītas uz laboratoriju testu veikšanai.

Izmeklētāji pārmeklē Fredija Maka īpašumu (Foto: Facebook, Johnson County Observer)

Kā ziņo "USA Today", šajā otrdienā saņemtie DNS rezultāti apstiprinājuši, ka izkārnījumos atrastie kauli ir Fredija Maka.

"Es nekad vēl nebiju dzirdējis par gadījumu, kad suņi pilnībā, ar visām drēbēm apēd cilvēka ķermeni," stāsta izmeklētājs Ārons Pits. "Kauli bija pilnībā sadragāti košļājot."

Nav zināms, vai Fredijs miris no suņu uzbrukuma, vai arī dzīvnieki viņa ķermeni notiesājuši pēc tam, kad vīrietis miris smagā veselības stāvokļa dēļ. "Mēs nekad neuzzināsim, vai Maka kungu nogalināja viņa suņi, vai viņš mira no slimības," izsakot līdzjūtību vīrieša ģimenei, saka Pits.

Izmeklētāji pārmeklē Fredija Maka īpašumu (Foto: Facebook, Johnson County Observer)

Izmeklētājs stāsta, ka 13 Fredijam piederošos suņus nācies iemidzināt to agresīvās dabas dēļ, savukārt divus jau iepriekš saplosījuši izsalkušie sugas brāļi. Trīs miermīlīgākie suņi pieejami adopcijai.

Kā ziņo likumsargi, pirms traģiskā notikuma nekas nav liecinājis, ka vīrietis ar četrkājainajiem draugiem nespētu tikt galā. Vienīgā reize, kad likumsargiem nācies doties uz Fredija īpašumu, bijis tad, kad saimnieks pats piezvanījis likumsargiem no slimnīcas un lūdzis apraudzīt, vai ar viņa suņiem viss ir kārtībā. 

"Šis vīrs tiešām mīlēja savus mājdzīvniekus," apstiprina Pits.

Citi šobrīd lasa

"Jums ir ļoti forša valsts" - stāsts par 29 gadus veco japāni Masaki, kurš atbrauca kā students un plāno te palikt
Mila Kunisa deg nepacietībā nokārtot rēķinus ar Demiju Mūru 31
Džonsons esot pārdomājis: Lielbritānija lūgšot Eiropas Savienību pagarināt breksita termiņu 24
Skatīt visus komentārus

СМИ: Россиянка носила дочь-маугли в авоське и продавала ее педофилам за бутылку водки

Они созданы друг для друга: 4 самые красивые пары знаков Зодиака