Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Miris mazulis, kurš aprīļa beigās ar dunci tika izgriezts no nogalinātas amerikāņu studentes vēdera

Ārzemēs
14. jūnijā 17:09 2019. gada 14. jūnijā 17:09
Jauns.lv
Piektdienas rītā miris mazulis, kurš 23.aprīlī tika brutāli izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes Marlēnas Okoa-Lopesas vēdera, atsaucoties uz cietušās ģimenes pārstāvi Cecīliju Garsiju, ziņo "ABC News".

Ziņa satriekusi tuviniekus un sabiedrību, jo vēl pavisam nesen, maija beigās, mazulis devis cerību uz izdzīvošanu, jo atvēris acis, kad viņu rokās paņēmis tēvs.

Foto: Facebook (facebook.com/Ceciarmida)

Mazulis, kuram tika dots vārds Džovanni Džeidels Lopess, miris 5 no rīta. Zīdainis visu šo laiku bijis pieslēgts dzīvību uzturošām iekārtām, arī brīdī, kad nomiris. Ārsti kā nāves cēloni atzinuši smadzeņu traumas.

Foto: Facebook (facebook.com/Ceciarmida)

Tas nozīmē, ka par amerikāņu studentes Marlēnas Okoa-Lopesas slepkavību apsūdzētās sievietes 26.jūnijā gaidāmajā tiesas sēdē tiks tiesātas jau par dubultslepkavību.

Jauns.lv jau ziņoja, ka 19 gadus vecā studente Marlēna bija atbildējusi uz viltvārdes Klarisas Figueruas sludinājumu, kurā tika piedāvātas mazuļa drēbītes bez maksas. Ieradusies viņas dzīves vietā, Marlēna tika nogalināta, bet viņas mazulis izgriezts no vēdera. 

Kā atklāja policijas pārstāvji – grūtniece nožņaugta, bet viņas mazulis burtiski izgriezts no ķermeņa. Policijai ir pamats uzskatīt, ka 46 gadus vecā Klarisa slepkavību pastrādājusi, jo vēlējusies tikt pie gaidībās esošās māmiņas mazuļa, uzdodot to kā savu bērnu, jo vien dažās stundas pēc notikušā, aizdomās turamā pati piezvanījusi glābšanas dienestam, panikā stāstot, ka viņas jaundzimušais pārstājis elpot.  

Par slepkavību aizdomās turamie - Pjotrs Bobaks, Klarisa Figuerua, Dezirē Figuerua (Foto: AP/Scanpix)

Zināms, ka Klarisa neilgi pirms notikušā traģēdijā zaudējusi pilngadīgo dēlu. Pēc viņa nāves sieviete saviem radiniekiem klāstījusi, ka ir stāvoklī.

Par slepkavību apsūdzēta arī Klarisas 24 gadus vecā meita Dezirē Figueruas. Par līdzdalību tiks tiesāts arī Dezirē dzīvesbiedrs Pjotrs.

Saistītās ziņas

Mazulis, kurš tika izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes vēdera, saticis savu tēvu un pirmo reizi atvēris acis 12
Gaidībās esošas amerikāņu studentes atsaukšanās uz "Facebook" sludinājumu pārsvēršas drausmā traģēdijā 20
Kalifornijā ielas vidū atrasts zīdainis ar vēl nenogrieztu nabassaiti 14

Citi šobrīd lasa

4 zodiaka zīmes, kuri ir labākie tēvi
Vai šķirtenēm regulāri jāmīlējas veselības dēļ? Un citas atbildes seksuālās kompetences veicināšanai 1
Par Porziņģa apjukumu, atgriežoties Ņujorkā, tagad smejas visā pasaulē
Tēmas: ASV, In Memoriam

«Не как у Фриске!» Фигурист прокомментировал состояние Анастасии Заворотнюк

Ольга Бузова заявила о намерении участвовать в "Евровидении"