Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Indonēzijas policijas pratināšanas metodes liek bailēs kliegt 13

Pasaulē
11. februārī 14:36 2019. gada 11. februārī 14:36
Jauns.lv
Indonēzijas policija bija spiesta atvainoties par saviem disciplinārajiem pārkāpumiem nopratināšanas laikā. Policisti ap aizdomās turamā kaklu aplika dzīvu čūsku, tādējādi mēģinot panākt viņa atzīšanos, vēsta "Reuters".

Soctīklos noplūdinātajā video redzams vīrietis, kuram tiek uzdoti jautājumi sakarā ar nozagtiem mobilajiem telefoniem. Viņš bailēs kliedz, kad policisti viņa sejai tuvina čūskas galvu.

Pratināšanas laikā dzirdams, ka kāds policists liek aizturētajam atvērt acis, bet kādā brīdī pat draud čūsku iebāzt mutē vai aizbāzt aiz biksēm. Incidents Papua austrumu daļā Džaijavidžaijā noticis 15. janvārī.

Policisti ap aizdomās turamā kaklu aplika dzīvu čūsku, tādējādi mēģinot panākt viņa atzīšanos. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Papua policijas preses sekretārs Ahmads Mustofa Kamals paziņoja, ka iekšlietu nodaļā notiek izmeklēšana par likuma pārkāpumiem. Par notikušo atvainojies arī Džaijavidžaijas policijas šefs. No Papua bieži pienāk ziņojumi par cilvēktiesību pārkāpumiem.

Papua ir bijusī Holandes kolonija, kas tika iekļauta Indonēzijas sastāvā pēc plaši kritizēta Apvienoto Nāciju atbalstīta referenduma.

Indonēzijas vara pār šo teritoriju tiek vērtēta pretrunīgi, jo tā nebija Indonēzijas sastāvdaļa 1949. gadā, kad valsts ieguva neatkarību, bet tika pievienota Indonēzijai tikai 1961. gadā ar militāru un diplomātisku spiedienu.

Citi šobrīd lasa

Jāņa un Zanes Šipkēvicu pirmā kopīgā intervija: "Mēs satiekam tos, kuri jāsatiek" 3
Aiz lielveikala saldētavām Aiovā atrastas 9 gadus pazuduša darbinieka mirstīgās atliekas
Vecmīlgrāvī atrasts Lietuvas pilsoņa, kurš pārkrita pār bortu no "Tallink" prāmja, līķis
Tēmas: Indonēzija
Skatīt visus komentārus

«Выпивали, но не закусывали» - Галкин опубликовал компрометирующее видео Пугачевой и Вайкуле

Герцогиня Меган подверглась критике из-за неуважения к принцу Джорджу