Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Omms
14. janvārī 11:41
Tas tāpēc, ka medicīnas/veselības nozare vēl joprojām nav sakārtota. Daudziem cilvēkiem ir ielaistas kaites, daudzus medikamentus mūsu valsts neapmaksā, medicīnas iekārtas modernas ir ļoti maz, pie ārstiem pieraksta rindas ir milzīgi garas, ja ārsts pieejams, tas ir ļoti dārgs, daudzi cilvēki to nevar atļauties. Un īpaši skumji, ka veselības/medicīnas jomas vadīšana ir uzticēta tik nezinošam, nekompetentam subjektam kā Pavļuts. Šeit piederas sakāmvārds "āzis ielikts par dārznieku". Man ir kauns par Latvijas vadību.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ilmars Millers
14. janvārī 11:44
Tam noteikti ir iemesls. Ja veselības aprūpe ir tāda, ka- aizejot uz ambulanci palūgt uztaisīt asins analīzi- atbilde ir: "Vai tiešăm šajā laikā?" Ja visas citas kaites ir pastumtas malā, un veselības aprūpes sistēma koncentrējas tikai uz covid... Var jau, protams, skaidrot ar kaut kādu konkrētu baltieśa gēnu, kurš ir tieši LV, un ar kuru mirst visvairāk tieši ar diagnozi "covid". Diez vai kāds ticēs...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
māris orniņš
14. janvārī 11:50
Ir meli, ir lieli meli, un ir statistika.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Onslows
14. janvārī 12:01
skatoties kā skaita!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Click Clock Clack
14. janvārī 13:08
Iespējas: Sliktāk ārstē - sanāk vairāk mirušo; mazāk vakcinēto valstī - starp tiem ir lielāka mirstība; mazāk to kas testējās sajūtot nelielus simptomus - statistikā palielinot ''smagā'' stāvoklī esošo īpatsvaru; iedzīvotāju attieksme pret veselību - regulāri neuzmeklējās līdz kaite ielaista par dziļu; sabiedrības vecums - lielāks veco īpatsvars valstī, lielāka iespēja šiem nomirt; iedzīvotāju sliktais veselības stāvoklis - tas mirstības iespējamību palielina; iespējama atšķirības testos - izmantojot neprecīzākus testus kā citur ir iespēja ka vīrusa mazāk skartie uzrādīsies negatīvi; atšķirīga mirušo uzskaite - ja tiek pie covid upuriem pieskaitīti tādi cilvēki, kurus citur uz covid neatiecina; sērijveida skepkava- kas smagākiem pacientiem paātrina nomiršanu ar kāda līdzekļa devām vai ar kādu rīcību, kuras simptomi neizvērtējot var noturēt par raksturīgu covid nāvēm; sazvērestība - miljardieriem kaut kā uzpērkot miljoniem cilvēku kaut kādu pajocīgu iemeslu dēļ, turklāt tā ka nevienam no covid ''tēlotājiem'' nepaliek bagatākam vai neizpļāpājoties; ģenētika - vairāku minētais iespējamais ģenētiskais pārākums, kas mūsu statistiku padarīja pozitīvu pandēmijas sākumā īstenībā izrādījies falša teorija un esam ģenētiski pakļauti lielākam riskam, vai bijām ģenētiski noturīgāki pret alfa variantu, bet ne pret delta; naudas trūkums - kas iekļauj aparatūras trūkumu; ārstējošā personāla trūkumu; vairāku šo apstākļu summa. Un gan kādu vēl nepieminēju.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
PurpleRaven
14. janvārī 17:47
Ar stulbu valdību, varam iegūt tikai stulbas balvas, tur nav par ko brīnīties. Mūsu veselības aprūpes sistēmas reitings varētu būt apmēram tur pat kur Pavļuta.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi