Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
vita_kramina
20. oktobrī 16:40
Jā muižniec. Skaisti izspēlēts teātris no tavas puses. Tu nu nezināji, ko un kā ierobežos, ha ha.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Arita Takahashi
20. oktobrī 17:11
Bērnu baleta studijas arī visas būs ciet. Vecāki speciāli savus bērnus veda vakcinēt, lai varētu šogad trenēties, jo deja ir profesija, kas prasa no cilvēka ieguldīšanos jau bērnībā un prasa regulārus treniņus. Sakiet, vai tās 24 sievietes, kas vakar nomira, visas inficējās bērnu baleta studijā, kuru viņas apmeklēja?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Felikss Silovs
20. oktobrī 17:19
Labi, man nav šaubu, ka ar drakoniskajiem mēriem valdība piespiedīs vairāk nekā 70% vakcinēties. Ko darīs ar pārējiem? Liks mierā? Vai darīs visu, lai padarītu viņu dzīvi neciešamu un piespiestu nākamā gada laikā vakcinēties arī pārējiem gandrīz visiem? Un pēc tam atlikušajam procentam? Vai tad liks mierā vakcinētos? Vai spiedīs trešo un ceturto poti pēc tās pašas shēmas? Kas uzspiests divreiz, to var uzspiest trīsreiz, četrreiz, piecreiz. Vai sabiedrība beidzot uzsprāgs pret to? Vai pakļausies un tiks salauzta galīgi? Jeb paliks kaut kādā formātā 80% vakcinētie 20% nevakcinētie, kur nevakcinētie bez tiesībām, ēnu ekonomikā un vainīgi par visu. Esmu zaudējis jebkādu uzticību un cieņu pret Eiropas Savienību. Ja kaut kas tāds ir iespējams Eiropas Savienībā, kas pārkāpj visus Eiropas Savienības principus, tiesības un normas, tad Eiropas Savienībai manās acīs nav nekādas morālas autoritātes. Nosodīt un draudēt Polijai un Ungārijai ar sankcijām, bet pievērt acis uz visu, kas notiek cilvēktiesībās sakarā ar vakcīnu uzspiešanu, tas ir Eiropas Savienības morālais fiasko. Ne tikai manās, bet miljoniem eiropiešu acīs. Vai arī Eiropas Savienība tomēr iejauksies pret lielākajām Kariņa/Levita režīma pārmērībām? Jeb visur turpmāk būs pošu režīms ar QR kodiem? Jeb sacelšanās Eiropā, kas noslauka šo vakcinatoru režīmu? Līdz kaut kam mums ir jāmēģina izdzīvot.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
20. oktobrī 17:48
Interesanti, Muižniece nepauda neapmierinātibu par to, ka tika iztērēti daudzi miljoni eiro, lai skolās veiktu kaut kādus bezjēdzīgus un apšaubāmas kvaalitātes spļaušanas un košļāšanas testus? Šo naudu pilnīgi droši varēja ieguldīt medicīnas aprūpes uzlabošanā, kā par to vēstija pasaules Veselibas Organizācijas pārstāvis.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
20. oktobrī 17:55
> Arita Takahashi Šodien 17:11 Takahashi, jā baleta studija bērniem ir tieši tas kas pandēmijas un krīzes laikmetā ir pats nepieciešamākais un bez kā nu NEKĀDI nevar iztikt?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
PurpleRaven
20. oktobrī 18:25
@Felikss: Šobrīd arī parādās patiesā globālistu projekta ES seja. Pārvietošanās tiesības tiek ierobežotas un pamazām atņemtas, preču kustība apzināti paralizēta, vienotais enerģijas tirgus un zaļā politika ir radījusi energonestabilitāti un grandiozu cenu lēcienu šajā sektorā, drīzumā sagaidāmi ierobežojumus arī kapitāla kustībai, jo šādā tempā iznīcinot ekonomiku finanšu krīze nav aiz kalniem. Pāri paliek ES centralizētās direktīvas, kur nacionālajām valstīm ir maza teikšana. Cerams, ka PL izdosies sašūpot šo viltus un melu savienību līdz stadijai, kad visi sapratīs kas šis ir par projektu un pāri paliks tikai Urzula ar Voldiņu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi