Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Arita Takahashi
18. oktobrī 20:52
Tikai negrūžat savus stulbos ierobežojumus uz bērniem, skolēniem un studentiem. Tie 200000 jaunie cilvēki drīz noteiks Latvijas nākotni un nevar pieļaut, ka viņiem vispār netiek dota nekāda normāla izglītība un normālas attīstības iespējas. Savukārt tie 200000 pensionāru, kuri ir pārsnieguši 80 vai 70 gadu vecumu un kuri atsakās vakcinēties tik un tā no kaut kā tuvākajā desmitgadē nomirs - no insulta vai ar sirdi aizies - to Jūs tik un tā nebūsiet spējīgi ietekmēt. Un Jūs nedrīkstat vērt ciet biznesu, jo tad cilvēki vairs nebaidīsies zaudēt darbu dēļ nevakcinēšanās - vakcinācijas tempi nokritīs līdz nullei. Es pat teiktu, ka to nakts komandantstundu vajadzētu rīkot priekš nevakcinētās tautas un lai vakcinētie iztiek bez komandantstundas. Jo vakcinētie cilvēki tik un tā ir daudz apzinīgāki, viņi saprot situāciju un zina mēru un ietekmi savām darbībām.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Arita Takahashi
18. oktobrī 20:56
Es, starp citu, domāju, ka vajadzētu kādus īpašus tramvajus ar mākslīgo sauli, kas dezinficē gaisu un kas izvadā vakcinēties gribētājus divas reizes vai vienu reizi stundā uz konkrētiem vakcinācijas centriem. Pie durvīm šveicars, kas pārbauda, ka cilvēks tiešām nav vakcinējies un ka cilvēks tiešām ir reģistrēts vakcīnai uz, piemēram, 21:00. Tad tas tramvaja šveicars vai konduktors uzņem to nabagu kā pasažieri, un kā jau konduktors - paseko, lai pasažieris izkāptu pareizajā pieturā. Autobusi varētu pat to pasažieri aizvest līdz konkrētajai vietai pavisam tuvu klāt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Stalkers Stalkers
18. oktobrī 20:59
Mc'Lācīti var ierobežot tikai 7 tomātmaizītēm un marinētiem gurķīšiem, kā tas šovakar ar Mc'Lācīti arī notika:).
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Arita Takahashi
18. oktobrī 21:02
ASV uz visām skolām braukā skolēnu autobusi, kuri apmēram 2 stundu garā maršrutā savāc konkrētus bērnus no konkrētām adresēm un aizved līdz skolai. Līdzīgi varētu būt kaut kādi vakcinācijas centru autobusi, kuri konkrētā laikā piestāj konkrētā rajonā - savāc visus vakcinēties gribētājus - autobusa konduktors pārbauda, ka visi vakcinētie tiešām ir pierakstījušies konkrētajā dienā un konkrētajā (aptuveni) laikā, un tad tas autobuss aizved tos vakcinējamos cauri komandantstundas aizliegtajai zonai uz to vakcinācijas centru, kur šie sēž rindā maskās ar pietiekamu 2 metru distanci, pastiprinātu ventilāciju un zem mākslīgās saules, kas dezinficē gaisu. Savukārt tos cilvēkus, kuri ir jau savakcinējušies, atkal cits vai tas pats norīkotais autobuss savāc un izvadā pa noteiktu sabiedriskā autobusa maršrutu, konduktoram sekojot tam, lai cilvēks izkāptu pareizajā pieturā un nepārkāptu komandantstundu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Dzintars Lielais
18. oktobrī 21:38
nu kur pastālijā rodas izcilie dalbajobi
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi